[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

رو به افول بودن آمریکا شعار نیست واقعیت است، روزنامه شیراز نوین

‌جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه ‌گفت: اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند آمریکا رو به افول است شعار نیست، واقعیت است، هدف ما حکومت جهانی صاحب‌الزمان(عج) بوده و پیام بیانیه گام دوم انقلاب ترسیم شرایط آینده کشور است. 
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سردار اسماعیل قاآنی، ضمن درود به روان پاک امام و شهدا و تبریک ولادت حضرت زهرا(س)، سال 97 را فاطمی‌تر از سال گذشته دانست و اظهار داشت: ما تنها مکتبی در دنیا هستیم که رهبران و امامان ما بلااستثناء در راه خدا شهید شدند.
وی پیام بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب را یکی از مهم‌ترین پیام‌های چهل‌ساله انقلاب اسلامی‌ برشمرد و افزود: امسال از این‌ جهت تغییراتی نسبت به سال‌های گذشته داشته و با تمام کمبود امکانات، تحریم‌ها و خباثت‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی ‌وارد دهه پنجم انقلاب شده‌ایم.
جانشین فرمانده سپاه قدس با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ‌یکی از الگوهای مقاومت در جهان است، گفت: در 200 سال گذشته هر کشوری به ایران حمله کرده و یک تکه را اشغال و از  ایران جدا کرده است، در 200 سال گذشته به دلیل وجود شاهان بی‌لیاقت ما مستعمره کشورهایی مثل انگلیس و پرتغال بوده‌ایم.
وی ادامه داد: ما در این چهل سال انقلاب اسلامی ‌به‌علاوه جنگ‌های اقتصادی و فرهنگی با تمام دنیا بدون هیچ امکاناتی در طول هشت سال جنگیدیم و دشمن نتوانست حتی یک تکه از خاک ایران را برای خود کند.
قاآنی دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را از بی‌نظیرترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ‌ایران دانست و افزود: از زمان جنگ تابه‌حال بالاترین دستاورد جنگ انسان‌سازی بود، امام عظیم‌الشأن انقلاب میدان جنگ را تبدیل به دانشگاه و تربیت انسان کرد و این‌ها دستاوردهای بزرگ جنگ است.
وی درک واژه مقاومت را نیز از دستاوردهای جمهوری اسلامی ‌برشمرد و گفت: چند سالی است که واژه مقاومت را بیشتر از گذشته شنیده‌ایم و باید بدانیم که اهل مقاومت در صراط مستقیم هستند و مصداق بارز آن‌ها فرزندان رسول‌الله و ائمه اطهار(ع) هستند.
جانشین فرمانده سپاه قدس ابراز کرد: شهدای عالی‌مقام با مقاومت خود در برابر دشمنان اسلام  نشان دادند که درخواست‌کنندگان صراط مستقیم هستند و از تمام وجود خود برای این خواسته مایه گذاشتند و جنگ تحمیلی را تبدیل به دفاع مقدس کردند.
وی با بیان اینکه شهدا و رزمندگان مفسر عملی قرآن کریم بودند، افزود: این رزمندگان که بالاترین خطوط مستحکم دشمن را کمترین امکانات شکست دادند، تا جایی که در توان داشتند فعالیت مفید می‌کردند، ما توانستیم با اتکا بر توان رزمندگان و شهدا از اروند خروشان با 17 ردیف سیم‌خاردار و مین‌های مختلف رد شویم.
قاآنی ادامه داد: امام خمینی (ره) در منشور روحانیت خود جمله‌ای دارند که جنگ ما آزادی فلسطین را در پی خواهد داشت و ما باید با اتکابر ایمان و مقاومت جوانان جامعه عمل به این پیام بپوشانیم.
وی با بیان اینکه هر کس شاگردی شهدا را کرد در جهان بزرگ شد، عنوان کرد: حزب‌الله لبنان در جنگ 33 روزه با دست‌خالی مقابل اسرائیل و امکانات جهانی ایستاد، اسرائیل غاصب دو سال بعد به غزه حمله کرد و در 33 روز نتوانستد هیچ غلطی کنند و باید گفت مقاومت اینجا معنی پیدا کرد. جانشین فرمانده سپاه قدس ابراز کرد: اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند آمریکا رو به افول است شعار نیست، بلکه واقعیت است، هدف ما حکومت جهانی صاحب‌الزمان(عج) بوده و پیام گام دوم ترسیم شرایط آینده کشور است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی