[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۶
  • دوره جدید

شهرداری صدرا قهرمان مسابقات شهرداری‌های استان، روزنامه شیراز نوین

چهارمین جشنواره فرهنگی و ورزشی کارکنان شهرداری‌های استان فارس با حضور 22‌شهرداری و میزبانی شهرداری صدرا برگزار شد. محمد علی توسلی سرپرست برگزاری این مسابقات گفت: در این رقابت‌ها ورزشکاران در رشته‌های فوتسال، پرتاب توپ بسکتبال، تنیس روی میز، طناب‌کشی و دارت با هم رقابت کردند که در مجموع تیم صدرا با 160 امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم‌های جهرم و سعادت شهر نیز هرکدام با 157 و 153 امتیاز عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. 
اما در بخش طناب‌کشی، تیم‌های صدرا، جهرم و فراشبند اول تا سوم شدند. در بخش فوتسال تیم‌های مرودشت و صدرا اول و دوم شدند. در بخش پنالتی بسکتبال، شهرداری صدرا قهرمان شد و جهرم و سعادت شهر عناوین دوم و سوم را بدست آوردند. در بخش تنیس روی میز شهرداری صدرا، جهرم و فراشبند به ترتیب اول تا سوم شدند. در بخش دارت نیز جهرم قهرمان شد، سعادت شهر دوم و قائمیه بر سکوی سوم ایستاد.
در حاشیه این رقابت‌ها مهندس عباس ملک‌زاده شهردار صدرا گفت: خوشبختانه میزبانی چهارمین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی شهرداری‌ها به صدرا داده شد تا فرصتی باشد برای آشنایی کارکنان دیگر شهرداری‌ها با شهر صدرا، مجموعه شهرداری صدرا و فعالیت‌هایی که در این شهر درحال انجام است. همچنین کارمندان از این فرصت به خوبی استفاده کرده و ضمن ایجاد ساعاتی پر نشاط از تجربیات یکدیگر نیز بهره بردند. البته برگزاری این مسابقات با تعداد شرکت‌کننده بالا با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی‌شیراز، شورای شهر، شرکت عمران صدرا و سازمان همیاری  شهرداری‌ها بخوبی برگزار شد که جا دارد از مدیران و کارکنان  آنها که همکاری بسیار خوبی داشتند، تقدیر نمایم. شهردار صدرا خاطر نشان شد: کار خوب تیم‌های برتر در این مسابقات که تا کنون در کمتر مسابقه ای انجام شده، شایسته ی تقدیر و تحسین بسیار است. تیم‌های برتر تصمیم گرفتند هدایای نقدی خود را در آستانه عید نوروز به افراد نیازمند و نهادهای حمایتی اهدا کنند که نشان از روحیه پهلوانی این عزیزان می‌باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی