[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۴
  • دوره جدید

وزیر ورزش و جوانان به فارس سفر می‌کند، روزنامه شیراز نوین

دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به منظور افتتاح و بهره‌برداری از چندین پروژه ورزشی به استان فارس سفر می‌کند.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس‌، محمد رضا صلواتی مدیر روابط عمومی ‌با بیان این مطلب گفت: دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان پنج‌شنبه 16‌اسفند ماه جاری به استان فارس سفر می‌کند و با حضور ایشان چندین طرح ورزشی مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
صلواتی افزود: وزیر ورزش و جوانان در بدو ورود به فرودگاه شهید دستغیب مورد استقبال مسئولان استان و مدیر کل ورزش و جوانان قرار خواهد گرفت و بلافاصله به منظور افتتاح بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی سوارکاری جنوب کشور به منطقه لپویی بخش زرقان از توابع شهرستان شیراز می‌رود و این طرح بزرگ ورزشی را افتتاح می‌کند.
وی گفت‌: وزیر ورزش و جوانان همچنین با سفر به شهرستان مرودشت ابتدا سالن ورزشی چند منظور این شهرستان را افتتاح می‌کند و بعد از آن نیز مجموعه ورزشی شماره 3 این شهرستان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
مدیر روابط عمومی ‌اداره کل ورزش و جوانان فارس اضافه کرد: وزیر ورزش و جوانان همچنین بعد از ظهر پنج‌شنبه هفته جاری 16‌اسفند در جلسه‌ای که اهالی ورزش و جوانان شهرستان مرودشت حضور دارند شرکت خواهد کرد.
محمد رضا صلواتی تصریح کرد: خبرنگاران و عکاسان عزیز ورزشی که مایلند در این برنامه وزیر ورزش و جوانان را همراهی کنند می‌توانند ساعت 10صبح روز اعلام شده در محل اداره کل ورزش و جوانان فارس حضور داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی