[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۴
  • دوره جدید

صدای جیغ نجات بخشش شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس کلانتری نیاوران از دستگیری مردی که قصد آزار و اذیت یک خانم جوان را داشت، خبر داد.
 سرهنگ خلیل لطفی در این‌‌باره گفت: در ساعت ۸‌صبح نهم اسفند ماه سال جاری پرونده‌ای با موضوع آزار و اذیت جنسی از مرجع قضائی به کلانتری ۱۲۳ نیاوران با شکایت خانم جوانی ارجاع شد که در آن شاکیه عنوان کرده بود راننده یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ تلاش داشته تا وی را مورد آزار و اذیت قرار دهد.
رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران ادامه داد: شاکیه با حضور در کلانتری در اظهاراتش به مأموران کلانتری گفت که پس از اتمام ساعت کاری و خروج از شرکت تصمیم گرفته از نوبنیاد برای خرید شیرینی و کادوی روز مادر به نیاوران برود و به‌همین دلیل به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ شده است. ابتدا خواسته صندلی عقب بنشیند، اما با وجود وسایل در صندلی عقب، به پیشنهاد راننده در صندلی جلو نشسته است. راننده از نوبنیاد به نیاوران حرکت کرد، اما ناگهان بدون توقف مقابل شیرینی فروشی و توجه به خواسته مسافر به حرکت خود ادامه داده است.
وی با اشاره به تغییر مسیر راننده گفت: این زن از راننده خواسته که خودرو را نگه دارد، اما راننده بدون توجه به درخواست مسافر به مسیر خود ادامه داد و به سرعت خود اضافه کرده است که در این میان زن شروع به داد و فریاد کرده و تلاش کرده تا خود را از خودرو به بیرون پرتاب کند.
لطفی با بیان این‌که این زن خودش را از ماشین بیرون پرت کرده گفت: شاکی گوشی موبایلش را به سمت راننده پرتاب کرده تا بتواند نجات پیدا کند و نهایتاً توانسته از دست راننده نجات پیدا کرده و خودش را به بیرون ماشین پرتاب کند که در این حین از مردم درخواست کمک کرده و راننده نیز به‌سرعت از محل متواری شده است.
لطفی با اشاره به این‌که شاکیه با کمک مردم به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفته است گفت: شاکیه بلافاصله پس از ترخیص از بیمارستان به همراه خانواده خود به کلانتری مراجعه و اعلام شکایت کرد که در ادامه تیمی ‌از مأموران کلانتری موضوع را به طور ویژه در دستور کار قرار دادند. در تحقیقات میدانی مشخص شد، تعدادی از شاهدین ماجرا توانستند قسمتی از پلاک خودرو متواری شده را یادداشت کنند که در ادامه مخفیگاه متهم مورد شناسایی قرار گرفت.
وی افزود: با شناسایی محل سکونت متهم، مأموران کلانتری این محل را تحت کنترل نامحسوس قرار داده تا سرانجام متهم در ساعت ۱۱ نهم اسفند ماه همان روز،  زمانی‌که قصد سوار شدن به خودرو سواری‌اش در مقابل در مخفیگاهش را داشت، قبل از هرگونه اقدامی‌ دستگیر و در بازرسی داخل خودرو، گوشی تلفن همراه متعلق به شاکیه نیز کشف شد.
رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران گفت: متهم در تحقیقات اولیه منکر هر‌گونه تلاش برای آزار و اذیت شاکیه بود، اما در ادامه با دیدن دلایل و کشف گوشی شاکیه از داخل خودرو چاره‌ای جز اعتراف نداشت و صراحتاً به تلاش خود برای آزار و اذیت خانم جوان اعتراف کرد.
رئیس کلانتری نیاوران با اعلام این خبر و اخذ دستور قضائی مبنی بر تحقیقات کامل‌تر از متهم گفت: متهم برای ادامه تحقیقات پلیسی و کشف سایر جرائم در اختیار کلانتری قرار دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی