[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۸
  • دوره جدید

امیدبتون نورآباد در آستانه کسب عنوان قهرمانی فوتبال فارس، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: هفته بیستم لیگ برتر فوتبال استان فارس، طی روزهای گذشته با برگزاری 6دیدار به انجام رسید و با نتایجی که به دست آمد، تیم امیدبتون نورآباد در آستانه کسب عنوان قهرمانی و صعود به مسابقات زیرگروه کشوری قرار گرفت.
این دیدارها در شهرهای شیراز، گراش، کوار، مرودشت و نورآباد برگزار شد و تیم‌های کاروتک شیراز، هلال احمر گراش، آتیه‌سازان کوار، زاگرس شیراز و امیدبتون نورآباد رقبای خود را شکست دادند و یک بازی هم به تساوی انجامید.
نخستین دیدارهای این هفته، روز جمعه برگزار شد و در یکی از این بازی‌ها تیم کاروتک شیراز موفق شد در زمین همشهری خود، یعنی تیم ته جدولی الیاد به پیروزی دو بر صفر دست پیدا کند. کاروتک با این پیروزی 27امتیازی شد و در رتبه ششم جدول قرار گرفت. در همان روز در گراش تیم هلال احمر این شهر موفق شد با سه گل، تیم یکی مانده به آخر جدول یعنی پارسه شیراز را شکست داده و به رتبه ششم جدول صعود کند.
همچنین روز یکشنبه، تیم آتیه‌سازان کوار در زمین خود میزبان ایمان سبز شیراز، تیم سوم جدول بود و موفق شد این تیم را با دو گل مغلوب کند. آتیه‌سازان با این پیروزی سی و سه امتیازی شد و رتبه چهارمی خود در مسابقات این فصل را تقریباً قطعی کرد.
روز دوشنبه 13اسفندماه تیم‌های ششم و پنجم جدول در مرودشت به مصاف یکدیگر رفتند. دیدار تیم‌های سپاهان مرودشت و لیدوما نورآباد با تساوی یک بر یک به پایان رسید. بدین ترتیب، لیدوما در رتبه پنجم باقی ماند و سپاهان هم با دو پله سقوط در رتبه هشتم جدول قرار گرفت.
اما مهم‌ترین بازی‌های این هفته روز سه‌شنبه برگزار شد. دو تیم مدعی اصلی قهرمانی در زمین خود میزبان رقبای پایین جدولی بودند؛ اما یکی از آنها شکست ناباورانه‌ای را پذیرا شد. تیم اوج گرفته عقاب که در هفته‌های اخیر توانسته بود خود را به صدر جدول هم برساند، در زمین پایگاه هوایی شهید دوران میزبان تیم زاگرس رده‌دهمی بود و در پایان با یک گل بازی را به میهمان خود واگذار کرد! اما در بازی هم‌زمان، تیم امیدبتون نورآباد در ورزشگاه شهید لشگری این شهر به مصاف بنتو اسیر مُهر رفت و با پیروزی چهار بر صفر برابر این تیم، اختلاف خود با عقاب را در صدر جدول به 4امتیاز افزایش داد و در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌ها، در آستانه کسب عنوان قهرمانی قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی