[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۴
  • دوره جدید

تیم فرهنگ ناحیه احمدبن‌موسی(ع) قهرمان فوتسال امیدهای فارس، روزنامه شیراز نوین

تیم فوتسال فرهنگ ناحیه احمدبن‌موسی(ع) شیراز، قهرمان مسابقات فوتسال امید استان فارس شد و به مسابقات امید کشور صعود کرد. این مسابقات به میزبانی شهرستان آباده در اسفند97 برگزار گردید.
فرمانده سپاه ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز سرهنگ پاسدار حاج مرتضی خسروانی، ضمن تبریک و تشکر از تمامی کادر باشگاه اعلام نمود که با تمام توان از این تیم در مسابقات کشوری حمایت کرده تا نماینده شایسته‌ای برای استان پهناور فارس باشد. در پایان، ریاست هیئت فوتبال استان فارس و شهرستان شیراز و کمیته فوتسال استان و شهرستان شیراز و اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان شیراز و همچنین روزنامه شیرازنوین جهت حمایت از ورزشکاران تشکر می نماییم.
اعضای کادر باشگاه
مدیر باشگاه: سرهنگ پاسدار حاج مرتضی خسروانی فرمانده سپاه ناحیه احمدبن‌موسی(ع) شیراز
مشاور در امور تغذیه و بدن‌سازی باشگاه: استادفرهاد محمودآبادی بنیان‌گذار پرورش اندام و بدن‌سازی در استان فارس  
مدیرفنی: سیدابراهیم علوی‌پور، سرپرست: امین سیلانی، محمد اسکندری، مربیان: محمدهادی یونسی و  مهندس غریبی، مشاور: علی موسوی، مسول روابط عمومی: حاج مهدی کیانی
اسامی بازیکنان: محمد صادقی (کاپیتان)، رضا کاظمی، بنیامین روستا، مجتبی طاهری، محمد فرامرزی، وحید مهدی‌زاده، محمد باقر زردکوهی، امید غلامی، حسین امیر بوکی، امیرحسین نجف پور، فرهان دهقانی
محمد صادقی بازیکن 19ساله تیم فرهنگ ناحیه احمدبن‌موسی می‌گوید: فرزند اول خانواده هستم و تمام درآمدم از فوتسال است. به صورت حرفه‌ای تمرین می‌کنم تا بتوانم در آینده، از طریق فوتسال درآمدزایی کنم. در کنار ورزش، تحصیل هم می‌کنم. دانشجوی رشته تربیت بدنی هستم.
وی ادامه می‌دهد: من فوتسال را به صورت حرفه‌ای زیر نظر آقای محمد اسکندری در تیم فرهنگ شروع کردم. به جز آقای اسکندری، آقایان ناظم‌الشریعه، جلیل دوران، حسن خاکسار و استاد فرهاد محمودآبادی (مربی بدن‌ساز) و محمد نجف‌پور، مربیان تأثیرگذار در فوتسال من بوده‌اند.
صادقی در خصوص روند فوتبالی‌اش در سال‌های اخیر می‌گوید: من از سال 90 وارد فوتسال شدم و در تیم‌های شهید رکنی، دانشگاه آزاد و صدرا سابقه بازی دارم و حالا سه سال است در تیم فرهنگ شیراز هستم و در بیشتر این تیم‌ها کاپیتان بوده‌ام.
وی در خصوص مهم‌ترین عناوین ورزشی خود گفت: در جام رمضان، قهرمان و نایب‌قهرمان دسته‌های شیراز در رده امید شدم و همین‌طور نایب‌قهرمان مسابقات جام رمضان در سال 96، قهرمان مسابقات امید شیراز و کسب مقام سوم مسابقات رده بزرگسالان دسته‌ها و صعود به مرحله نهایی لیگ یک جوانان و کسب عنوان سومی لیگ یک جوانان کشور با تیم صدرا. همچنین در سال 97 قهرمان مسابقات استانی شدیم.
او بزرگانی مثل محمد اسکندری، مهران عالیقدر، مسعود دانشور، علی‌اصغر حسن‌زاده و محمد وزیرزاده را از جمله الگو‌های خود برشمرد و گفت: ورزشکار موفق ورزشکاری است که به خودش ایمان داشته باشد و خودباوری، پشتکار و اعتقاد به خدا را زمینه کارش قرار داد تا به هدف نهایی خود برسد.
صادقی در پاسخ به این سوال که «ساختار یک تیم خوب چیست» گفت: مسائل فنی، یکدلی، مسائل مالی، برنامه‌ریزی مناسب و در مجموع اینکه همه چیز را حرفه‌ای ببیند، مهم‌ترین ساختار یک تیم خوب خواهد بود.
محمد صادقی، کاپیتان تیم امید فرهنگ در پایان گفت: امیدوارم به فوتسال شیراز توجه بیشتری شود تا خیلی از جوانان بااستعداد و توانایی که دارند، خودشان را به فوتسال ایران نشان بدهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی