[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

معاون فرهنگی شهردار شیراز: بیش از ۱۰۰ برنامه در دهه دوم فاطمیه در شیراز برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی شهردار شیراز از اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه در دهه دوم فاطمیه و ایام عزای فاطمی در شیراز خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، احمد همتی اظهار کرد: در دهه دوم فاطمیه بیش از ۱۰۰ برنامه ویژه این ایام در سومین حرم اهل بیت (ع) برگزار می‌شود. 
وی راه اندازی کمپین من به مادرم وفادارم، با محوریت تکریم مادران و الگوگیری از سیره حضرت فاطمه زهرا (س) را از مهمترین برنامه‌های این ایام برشمرد. 
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه در شبکه مجازی نیز بستری فراهم شده تا افراد به این کمپین ملحق شوند خاطرنشان کرد: این گروه با آدرس
 farzand_vafadar@ در اختیار شهروندان قرار گرفته است.  همتی با بیان اینکه نمایشگاه و ایستگاه صلواتی با عنوان فرزند مادر در ایام عزای فاطمی در شیراز برپا می‌شود تصریح کرد: این ایستگاه‌ها در مقابل حرم‌های مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، حضرت سید علاءالدین حسین (ع)، مجموعه فرهنگی حافظیه و مسجد وکیل برگزار خواهد شد. معاون فرهنگی شهردار شیراز به برنامه‌های قابل اجرا در فرهنگسراهای سطح شهر شیراز اشاره و عنوان کرد: اجرای سرود گروهی مادر مهربان، قصه‌گویی کودکان، مسابقه کتابخوانی با موضوع عفاف و حجاب، مراسم سوگواری و تعزیت حضرت فاطمه زهرا (س)، ویژه برنامه تمنای وصال، قرائت زیارت حضرت زهرا (س) و برپایی نمایشگاه سبک زندگی فاطمی از جمله این برنامه‌ها است. وی با اشاره به فضاسازی و تبلیغات عزای فاطمی با مشارکت خیرین در دهه دوم فاطمیه امسال، بیان کرد: برگزاری جلسات متعدد سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، مناطق یازده گانه شهرداری، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و نواحی چهارگانه سپاه شیراز منجر به تبلیغات گسترده شهری در این ایام شده است. رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: مشارکت و همکاری با مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی در خصوص برگزاری برنامه‌های دهه دوم فاطمیه، سخنرانی پیرامون سبک زندگی فاطمی در نمازخانه‌های تحت پوشش سازمان فرهنگی شهرداری شیراز در سطح شهر از دیگر اقداماتی است که در ایام عزای فاطمی در شیراز انجام خواهد شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی