[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

ثبت نام جدید داوطلبان از ۲۰اسفند، روزنامه شیراز نوین

معاون دانشگاه پیام نور فارس گفت: ثبت نام کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور از 20 اسفند ماه شروع و تا 6شهریور ماه ادامه خواهد یافت.
دکتر سعید مظلومیان در نشست روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور فارس اظهار داشت: دراین مرحله از ثبت‌نام، داوطلبان می‌توانند پس از مطالعه جزئیات و دفترچه راهنما در سایت سازمان سنجش، با مراجعه به دانشگاه پیام نور محل مورد نظرخود نسبت به ثبت نام وتکمیل مدارک اقدام نمایند.
وی ظرفیت رشته‌های کارشناسی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور فارس را 26هزاردانشجو عنوان کرد و درعین حال خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگان از مهرماه سال آینده مشغول به تحصیل خواهند شد.
مظلومیان، برنامه‌ریزی برای افزایش کیفیت و رضایتمندی دانشجو، استفاده مؤثر از نیروها و امکانات، برگزاری جلسات مداوم با کارکنان و اساتید را بسیار مهم تلقی کرد و افزود: با آموزش منظم و افزایش کیفیت خدمات، علاوه برموفقیت در جذب دانشجو در بحث درآمدزایی نیز موفق خواهیم شد.
معاون دانشگاه پیام نور استان فارس، آموزش را رکن اساسی و فسلفه وجودی دانشگاه معرفی کرد وهمچنین بر امیدواری، حفظ انگیزه و تقویت آن، تلاش مضاعف و یافتن مسیرهای جدید برای موفقیت بیش از پیش دانشگاه پیام نور تأکید کرد.
چک کردن پرونده‌های دانشجویان و رفع نواقص، شروع مراحل فارغ‌التحصیلی حداقل یک ترم قبل از اتمام دروس دانشجو نیز از جمله مواردی بود که دکتر مظلومیان برای تسهیل درفارغ التحصیلی دانشجویان در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور ضروری دانست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی