[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

توجه به پوشش شبکه ایرانسل در آزادراه شیراز- اصفهان، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با اشاره به تولید بعضی قطعات و تجهیزات مورد نیاز اوپراتورهای تلفن همراه از جمله شرکت ایرانسل در کارخانه آی. تی. ام. سی شیراز، از مدیرعامل ایرانسل خواست بخشی از نیازهای خود به این تجهیزات را با خرید محصولات این کارخانه تأمین کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی ‌در دیدار با دکتر بیژن عباسی، مدیرعامل ایرانسل با اشاره به اینکه اقتصاد در جامعه کنونی بر تکنولوژی و نوآوری بنا شده است، تأکید کرد: تقویت زمینه‌های ارتباطی بهره‌گیری از این بستر را مهیا می‌کند.
وی با بیان اینکه در بخش‌هایی از راه‌های مواصلاتی استان با مشکل پوشش شبکه تلفن همراه مواجه هستند، بر لزوم تقویت این پوشش تأکید کرد و افزود: با توجه به اینکه آزاد راه شیراز- اصفهان در سال آتی به بهره‌برداری می‌رسد؛ پوشش شبکه تلفن همراه در این مسیر نیز حائز اهمیت است که انتظار داریم مورد توجه جدی مسئولان ایرانسل قرار گیرد.
استاندار فارس با اشاره به تولید بعضی قطعات و تجهیزات مورد نیاز اپراتورهای تلفن همراه از  جمله شرکت ایرانسل در کارخانه (آی. تی. ام. سی ) شیراز، از مدیرعامل ایرانسل خواست بخشی از نیازهای خود به این تجهیزات را با خرید محصولات این کارخانه تأمین کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی