[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۸
  • دوره جدید

مدیرکل راهداری فارس پیشتاز ششمین جشنواره ملی چهره راه و ساختمان ۹۷، روزنامه شیراز نوین

در ششمین جشنواره معرفی چهره سال راه و ساختمان کشور که به صورت رأی‌گیری مردمی‌ از ساعت 12 هفتم اسفند آغاز شد و تا ساعت 12 دیروز پانزدهم اسفند ماه 97 به کار خود ادامه داد، 11چهره از بین گروه‌های شش‌گانه چهره سال راه و ساختمان  انتخاب شدند. در این جشنواره و در گروه «ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای» نیز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس با کسب 22810رأی مردمی، در دسته اول (شامل استان‌های تهران، فارس، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، خوزستان، کرمان، آذربایجان غربی، مازندران، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، همدان و البرز) به عنوان چهره سال 97 در حوزه راه انتخاب شد. در این گروه علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس به عنوان چهره راه و ساختمان سال97  انتخاب شد.
براساس این گزارش، ششمین دوره انتخابات چهره سال 97 راه و ساختمان کشور برای گزینش مدیران و سازمان‌های مرتبط در شش گروه شامل شهرداران کشور، شهرداران 22 گانه تهران، مدیران وزارت راه و شهرسازی، سازمان‌های نظام‌مهندسی استان، ادارات کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و شهرهای جدید کشور برگزار شد.
لازم بذکر است مهندس علیرضا سیاهپور دارای کارشناسی عمران از دانشگاه شیراز و ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران است.
وی از سال ۹۵ در جایگاه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس مشغول به فعالیت و خدمت در این حوزه است.
گفتی است مراسم اختتامیه جشنواره چهره سال 97 راه و ساختمان کشور در تاریخ 20 اسفند ماه با حضور مسئولان دولتی در تهران برگزار می‌شود. ضمن اینکه در این مراسم با اهدای لوح از منتخبان این جشنواره تقدیر به عمل می‌آید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی