[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

جهانگیری: با متخلفان و اخلالگران بازار شب عید برخورد شود، روزنامه شیراز نوین

معاون اول رئیس‌جمهوری با بیان اینکه دستگاه‌های ذی‌ربط تمام تلاش خود را برای تأمین کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال بکار بگیرند، گفت: با جدیت با متخلفان و اخلالگران بازار شب عید برخورد شود.
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری، جلسه بررسی نحوه تأمین کالا‌های اساسی برای ایام پایان سال ظهر دیروز - چهارشنبه - به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد.
اسحاق جهانگیری در این جلسه با تأکید بر اهمیت نظارت دقیق بر وضعیت بازار شب عید از سازمان تعزیرات حکومتی و بخش بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت خواست بصورت جدی بازار ایام پایان سال را تحت نظارت داشته باشند و با متخلفین و اخلال‌گران بازار شب عید برخورد شود.
وی ادامه داد: اینکه عده‌ای بخواهند در ایام پایانی سال با افزایش بی‌دلیل قیمت‌ها به سود بیشتری دست پیدا کنند قابل قبول نیست و دولت اجازه نمی‌دهد که عده‌ای با سوءاستفاده از وضعیت موجود،‌ شرایط را برای مردم در شب عید دشوار کنند.
معاون اول رئیس جمهوری افزود: دستگاه‌های ذی‌ربط باید تمام تلاش خود را برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال بکار بگیرند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی