[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۴
  • دوره جدید

افزایش سقف برداشت پول از خودپردازها در ایام نوروز، روزنامه شیراز نوین

بانک مرکزی در آستانه ایام نوروز مجوز افزایش سقف برداشت پول از دستگاه خودپرداز از ۲۰۰ به ۵۰۰هزار تومان را ابلاغ کرد که در همین جهت، سقف برداشت پول از ۲۰اسفند تا ۱۷فروردین ماه افزایش پیدا می‌کند.
به گزارش ایلنا به نقل از صداو سیما، در آستانه ایام نوروز و با توجه به افزایش تقاضا برای پول نقد، بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری مجاز و فعال در سراسر کشور با دریافت مجوز از سوی اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی سقف برداشت از خودپردازها را از ۲۰۰هزار تومان به ۵۰۰هزار تومان افزایش می‌دهند. امسال مانند سال گذشته، بانک مرکزی ابتدای اسفند مجوز تصمیم‌گیری برای افزایش سقف برداشت خودپردازها به ۵۰۰هزارتومان را به بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی از نیمه اسفند داده که در همین جهت، افزایش سقف برداشت پول از دستگاه‌های خودپرداز در هفته آینده توسط بانک‌ها برای عید با به‌روزرسانی خودپردازها عملیاتی می‌شود.
بر اساس این گزارش، سقف برداشت ۵۰۰هزار تومانی از خودپردازها از تاریخ ۲۰اسفند آغاز و تا ۱۷فروردین ۹۸ در دسترس مشتریان سیستم بانکی به عنوان یکی از تمهیدات در ایام نوروز به منظور بهره‌مندی از پول نقد است. متقاضیان دریافت پول نقد در ایام نوروز برای استفاده از سقف برداشت ۵۰۰هزار تومانی باید به خودپرداز بانک عامل مراجعه کنند و در صورت مراجعه به خودپرداز سایر بانک‌ها در هر تراکنش تا ۲۰۰هزار تومان قابلیت برداشت پول دارند.
با توجه به تقاضای برخی از شهروندان به منظور افزایش سقف برداشت ۵۰۰هزار تومانی به ۷۰۰هزار تومان این موضوع از سوی برخی مدیران بانک‌ها مطرح شده؛ اما مجوزی برای افزایش سقف برداشت پول از خودپرداز به بیشتر از ۵۰۰هزار تومان صادر نشده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی