[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۲
  • دوره جدید

فجرسپاسی و بادران تهران امتیازها را تقسیم کردند، روزنامه شیراز نوین

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و بادران تهران در رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های کشور امتیازها را تقسیم کردند و به تساوی بدون گل رضایت دادند.
دیدار این دو تیم از هفته سی‌ام این رقابت‌ها عصر پنحشنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد و هر 2تیم به تساوی بدون گل دست یافتند تا میزبان 2امتیاز حساس خانگی را از دست بدهد.
دیدار این دو تیم در زیر بارش باران آغاز شد و در نیمه نخست تیم میزبان بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و نسبت به حریفش برتری محسوسی داشت؛ اما نتوانست دروازه این تیم را باز کند.
دقیقه 35 بهترین بخت گل‌زنی برای تیم فجر فراهم شد. در این لحظه مجتبی حق‌دوست، بازیکن تیم میزبان در مصاف تک به تک با فرزاد طیبی، دروازه‌بان حریف نتوانست از این فرصت استفاده کند و توپ با واکنش سنگربان بادران دفع شد تا میزبان به گل نرسد و سرانجام نیمه نخست دروازه‌های هر دو تیم بسته ماند.
در نیمه دوم نیز باز هم فجری‌ها تیم برتر میدان بودند؛ اما از این برتری به مانند نیمه نخست نتوانستند به گل برسند. در این نیمه باز هم میزبان یک موقعیت تک به تک را از دست داد تا داوود مهابادی، سرمربی این تیم به فکر رفع گل نزدن شاگردانش باشد.
دقیقه 57 شوت سرکش عباس بوعذار، مهاجم فجر با اختلاف اندکی از کنار دروازه تیم بادران به بیرون رفت.
دقیقه 81 نیز بابامحمدی بازیکن تیم فجر در مصاف تک به تک با دروازه‌‌بان تیم بادران ناکام ماند که باز هم این فرصت طلایی با خروج عالی گلر بادران که بهترین بازیکن زمین بود، دفع شد و در نهایت این بازی بدون گل پایان یافت.
از این بازی 500تماشاگر دیدن کردند.
تیم قشقایی شیراز برابر شاهین شهرداری بوشهر شکست خورد
همچنین تیم قشقایی، دیگر نماینده استان فارس در لیگ دسته یک، عصر پنجشنبه در بوشهر میهمان تیم شاهین این شهر بود و با نتیجه دو بر صفر شکست خورد.
بدین ترتیب، در پایان هفته سی‌ام تیم فجر با 34امتیاز همچنان در رده نهم باقی ماند، تیم بادران با 36امتیاز هفتم شد و تیم قشقایی هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر رده هشتم را به خود اختصاص داد.
همچنین در صدرجدول نیز تیم گل‌گهر سیرجان با 48امتیاز به پیشتازی خود ادامه می‌دهد، تیم شاهین شهرداری بوشهر با 47امتیاز در تعقیب تیم صدرنشین است و تیم آلومینیوم اراک هم با 45امتیاز سوم است.
در رقابت‌های فوتبال دسته یک ایران 16تیم حضور دارند و در پایان نیز تیم‌های اول و دوم جواز حضور در لیگ برتر فصل بعد را دریافت خواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی