[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

برانکو: مردم هیچ کشوری در آسیا مثل ایرانی‌ها عاشق فوتبال نیستند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی پرسپولیس در مصاحبه با یک سایت کروات گفت: از حضورم در ایران و باشگاه پرسپولیس خوشحالم و مشکلی برای ادامه کار ندارم.
به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در مصاحبه اختصاصی با سایت «کرواسی» گفت: من در ایران خیلی خوشحال هستم و قبل از هر چیزی خوشحالم که در باشگاه بزرگی کار می‌کنم که 40میلیون هوادار دارد. باعث شادی من است که با بازیکنان ایرانی کار می‌کنم. آنها در تمریناتشان با تمام وجود کار می‌کنند. من از نتایج خوبی که در ایران می‌گیرم احساس خوبی دارم. من اخیراً از سوی یک شبکه ورزشی ایران به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شدم و این باعث افتخارم است و انگیزه من را برای حضور در ایران بیشتر می‌کند و من هیچ نگرانی و مشکلی در کار کردن در ایران ندارم.
وی افزود: هیچ کشوری در آسیا نیست که مثل ایرانی‌ها عاشق فوتبال باشد. تمام افراد از کودک 5ساله تا پیرمرد 70 تا 80ساله پیگیر فوتبال هستند. اخیراً در دربی تهران 100هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور پیدا کردند. میانگین تماشاگر برای دیدن بازی‌های ما در سال گذشته 55هزار نفر بود. فوتبال برای ایرانی اهمیت زیادی دارد. ایرانی‌ها مردمانی احساسی هستند و آنها در تمام ساعات روز درباره این موضوع صحبت می کنند.
سرمربی پرسپولیس درباره شهر تهران گفت: در شهر تهران تعداد بسیار زیادی از مردم به شکل خیلی خوب در کنار هم زندگی می‌کنند. البته در این شهر با این حجم از جمعیت همیشه ترافیک وجود دارد و این امری طبیعی است؛ چون 20میلیون نفر در این شهر حضور دارند. با این وجود تهران در مقایسه با بسیاری از شهرهای بزرگ دیگر شهری با روح است. در این شهر مکان‌های گردشگری زیادی وجود دارد و رستوران‌های زیبایی که تعدادشان به 700 می‌رسد در این شهر وجود دارند. مردم در این کشور سنت‌های جالبی دارند و به طبیعت اهمیت می‌دهند. آنها سه‌شنبه گذشته روزی به نام طبیعت داشتند و همه به طبیعت‌گردی پرداختند. به نظرم تهران مثل یک شهر اروپایی واقعی است.
برانکو در مقایسه لیگ ایران با کرواسی گفت: به نظرم لیگ ایران قوی‌تر از لیگ کرواسی است. البته تیم‌های دیناموزاگرب،‌ هایدوک و رجیکا در صدر جدول لیگ کرواسی تیم‌های قدرتمندی هستند؛ اما شما در اینجا در هر بازی نمی توانید قطعاً پیروز باشید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی