[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

کشف کالای قاچاق میلیاردی در لارستان ، روزنامه شیراز نوین

مأموران انتظامی شهرستان «لارستان» در بازرسی از 3دستگاه خودرو، كالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال کشف کردند. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «داوود امجدی» در بیان جزئیات این خبر گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامی شهرستان «لارستان» 3دستگاه خودرو سبك و سنگین حامل كالای قاچاق را در محور مواصلاتی «لارستان - بندرعباس» متوقف كردند.
فرمانده انتظامی شهرستان لارستان ادامه داد: در بازرسی از این خودروها، ۶۷۰ پاکت تنباکو، 83 هزار و 200 نخ سیگار خارجی، 8 دستگاه تلفن‌همراه و یك دستگاه موتورسیکلت250 قاچاق و فاقد مدارك قانونی، كشف شد.
سرهنگ امجدی با بیان اینكه در این خصوص 4متهم دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند، افزود: کارشناسان ارزش محموله‌های قاچاق را یک‌میلیارد و 150 میلیون ریال برآورد کرده‌اند.
جاساز 7 كیلو تریاك در باك بنزین خودرو 
فرمانده انتظامی «داراب» از كشف 7 كیلو و 10 گرم تریاك و توقیف یك دستگاه خودرو پژو 405 در این شهرستان خبر داد. 
سرهنگ«عبدالرضا ضربت» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی «قلاتویه» هنگام كنترل خودروهای عبوری، به یك دستگاه خودرو پژو 405 مظنون و آن را جهت بررسی دقیق متوقف كردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از باك بنزین این خودرو، 12 عدد بطری كوچك حاوی 7 كیلو و 10 گرم تریاك كشف و در این خصوص سه متهم را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.
کاهش 100 درصدی وقوع سرقت منزل در «ممسنی» 
جانشین فرمانده انتظامی «ممسنی» از کاهش 100 درصدی وقوع سرقت منزل در این شهرستان خبر داد. 
سرهنگ «عبد الصاحب احمدی» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با توجه به خالی بودن منازل در روز 13 فروردین و رفتن مردم به دل طبیعت، فرماندهی انتظامی شهرستان ممسنی با اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و گشت های محسوس و نامحسوس در راستای پیشگیری از وقوع سرقت اقدامات خود را انجام داد.
این مقام انتظامی افزود: افزایش گشت های پیشگیری با پوشش نقاط جرم‌خیز از ساعت اولیه صبح تا پاسی از شب، منجر به کاهش 100 درصدی وقوع سرقت منزل نسبت به مدت مشابه سال قبل گردید.
وی ضمن تقدیر و تشكر از همراهی خوب مردم با پلیس، خاطر نشان كرد: شهروندان همواره باید به هشدارهای پلیسی توجه داشته و از امنیت منازل خود غافل نشوند .
جمع آوری 40 معتاد متجاهر در «کازرون» 
جانشین انتظامی شهرستان «کازرون» از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و جمع آوری 40 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر خبر داد. 
سرهنگ «حجت اله احمدیان» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان كرد: طرح جمع آوری معتادان از ابتدای شروع تعطیلات نوروزی تا کنون در قالب برنامه هماهنگ شده به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی محلات به اجرا درآمد.
وی افزود: در اجرای این طرح، 40 معتاد و خرده فروش مواد مخدر توسط مأموران انتظامی جمع آوری و به کمپ ترک اعتیاد تحویل داده شدند.
سرهنگ احمدیان در پایان خاطر نشان کرد: به منظور افزایش امنیت مسافران نوروزی و شهروندان در ایام نوروز و انواع جرائم به خصوص سرقت، این طرح ها با جدیت و به صورت روزانه ادامه دارد.
كشف 1 كیلو و 987 گرم شیشه در «داراب» 
فرمانده انتظامی «داراب» از كشف 1 كیلو و 987 گرم شیشه در بازرسی از سر نشینان یك دستگاه خودرو پژو 405 خبر داد. 
سرهنگ«عبدالرضا ضربت» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی «قلاتویه» هنگام كنترل خودروهای عبوری، به یك دستگاه خودرو پژو 405 مظنون و آن را متوقف كردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از وسایل همراه سرنشینان این خودرو، 1 كیلو و 987 شیشه كشف و در این خصوص سه متهم دستگیر شدند.
سرهنگ ضربت تأكید كرد: شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود پیرامون فعالیت افراد قاچاقچی را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی