[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

سال ۹۸ سال رونق تولید در حوزه ورزش است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با تأکید بر نام‌گذاری سال 98 به نام سال رونق تولید گفت: سال 98 برای ورزش و جوانان استان، سال رونق تولید در بخش‌های مختلف حوزه ورزش است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب که روز شنبه 17فروردین در جلسه‌‌ای با کارکنان اداره کل ورزش و جوانان سخن می‌گفت، با تبریک سال نو و نام‌گذاری سال 98 به نام سال رونق تولید، افزود: سال 98 که به نام سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده است، بسیار حائز اهمیت است و در این راستا در ورزش استان به این موضوع توجه جدی خواهیم داشت.
کامیاب گفت: حادثه سیل اخیر که در ایام نوروز در برخی استان‌ها و همچنین شهر شیراز به وقوع پیوست، منجر به بارش باران‌های کم‌نظیر در بسیاری از استان‌های کشور و جاری شدن سیل و آب‌گرفتگی معابر عمومی و منازل هم‌وطنانمان گردید که متأسفانه در این حادثه، تعدادی از مردم و میهمانان نوروزی کشته و مصدوم شدند، خواست خدای قادر متعال بود که در همین شهر شیراز مشکلات عدیده‌ای را برای مردم به وجود آورد. برای بازماندگان صبر و سلامتی آرزومندیم و ان‌شاءلله روح عزیزان از دست رفته شاد و قرین رحمت الهی قرار بگیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان تصریح کرد: ابتدا باید خدای متعال را شاکر باشیم که پس از چندین سال خشکسالی در کشور، خوشبختانه ریزش باران‌های فراوان در زمستان گذشته و بهار امسال، همه مردم و به خصوص کشاورزان عزیز و زحمتکش را خرسند و خشنود کرد؛ ولی چندین استان با وقوع سیلاب‌های کم‌سابقه، مشکلات عدیده‌ای را برای مردم به وجود آورده است که ضمن همدردی با این عزیزان، امیدوارم با کمک دولت و مردم هرچه زودتر شرایط خوبی برای این عزیزان حادثه دیده ایجاد شود. همان‌گونه که ورزشکاران و اعضای هیئت‌های ورزشی فارس و همچنین همکارانم در این اداره در ایام تعطیل و نوروز 98 با عشق و علاقه به یاری مردم سیل‌زده در دروازه قرآن و شهرک سعدی پرداختند، ان‌شاءالله در سایر استان‌ها هم با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود، آلام این عزیزان را کاهش دهند.
کامیاب با اشاره به برنامه‌های اداره کل در سال جدید توضیحاتی ارائه داد و گفت: سال 97 از بعد مسائل مالی و افزایش تورم به دلیل تحریم‌های ظالمانه آمریکا اتفاقات ناخوشایندی افتاد؛ ولی همت و غیرت مثال زدنی کارکنان اداره کل در پیشرفت ورزش استان ستودنی بود و به خصوص در تکمیل پروژه‌های عمرانی و ساخت چندین مجموعه ورزشی، هرچند موانع زیادی سد راهمان بود؛ اما تلاش‌های خستگی‌ناپذیر پرسنل این مسیر را برای ما هموار کرد تا بتوانیم امکانات ورزشی خوبی را برای مردم استان ایجاد کنیم. ان‌شاءالله از ابتدای سال 98 بدون وقفه در همه بخش‌های اجرایی این مسیر را با برنامه‌های بهتر و نوآوری‌های جدید ادامه خواهیم داد. همچنین در ورزش همگانی و قهرمانی با همت تمامی اهالی ورزش بتوانیم فارس را بیش از گذشته در قله قرار داده و در دنیا معرفی کنیم.
دبیر عالی شورای ورزش استان از ساخت ساختمان جدید اداره کل ورزش و جوانان فارس سخن به میان آورد و خاطرنشان کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری، احداث ساختمان اداره کل ورزش استان در مجموعه ورزشی پارس شهرک میانرود عملیاتی خواهد شد و ان‌شاءالله با سرعت و دقت، کار تکمیل و بهره‌برداری آن را با کیفیت عالی انجام خواهیم داد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در پایان سخنان خود، برای همکاران و همه دست‌اندرکاران ورزش استان در سال جدید آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی