[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۲
  • دوره جدید

مسجد، پایگاه مناسبی برای تبیین فرهنگ و هنر دینی و اسلامی است، روزنامه شیراز نوین

سهرابی، مسجد را پایگاه مناسبی برای تبیین فرهنگ و هنر دینی و اسلامی دانست و گفت: با گسترش کانون‌ها در روستاها می‌توان توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را شاهد بود و برنامه‌های پایتختی کتاب را پیش برد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، صابر سهرابی روز شنبه ١٧فروردین در دیدار با رئیس و پرسنل ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد فارس و خبرگزاری شبستان استان، گفت: باید به شعار سال که «رونق تولید» است، توجه زیادی شکل گیرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اضافه کرد: انتظار می‌رود همچون سال گذشته همکاری خوبی بین کانون‌های مساجد و ارشاد باشد که همین هم اتفاق خواهد افتاد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس با یادآوری این مطلب که کانون‌ها باید پررنگ‌تر، تأثیرگذارتر و همچنین جایگاهی برای حضور همه اقشار جامعه باشند، اظهار داشت: امیدوارم با افزایش سرانه بتوان کانون‌های بیشتری را ثبت کرد و تعداد کانون‌ها در محل‌های کمتر برخوردار افزایش یابد.
وی مسجد را پایگاه مناسبی برای تبیین فرهنگ و هنر دینی و اسلامی دانست و اضافه کرد: با گسترش کانون‌ها در روستاها می‌توان توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را شاهد بود و برنامه‌های پایتختی کتاب را پیش برد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی