[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

شبکه‌سازی مساجد شیراز در سیل اخیر به‌طور خودجوش شکل گرفت، روزنامه شیراز نوین

حجت‌الاسلام امیدی با تأکید بر اینکه هم‌افزایی که برای شبکه‌سازی مساجد مدنظر بود در این سیل اخیر به شکل خودجوش اجرایی شد، گفت: ۸۰ تا ۹۰مسجد شیراز در این واقعه شبکه‌سازی شدند و کارهای امدادرسانی و حتی اسکان سیل‌زدگان در آنها اجرایی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، حجت‌الاسلام حسین امیدی روز شنبه ١٧فروردین در دیدار کارکنان ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد فارس و خبرگزاری شبستان استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، گفت: در بحث سیل اخیر در شیراز اعضای کانون‌های مساجد و بسیج خودجوش تلاش و کوشش کردند و هم‌اکنون هم افرادی هستند که در حال امدادرسانی‌اند.
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد فارس با تأکید بر اینکه هم‌افزایی که برای شبکه‌سازی مساجد مدنظر بود در این سیل اخیر به شکل خودجوش اجرایی شد، افزود: ٨٠ تا ٩٠مسجد شیراز در این واقعه شبکه‌سازی شدند و کارهای امدادرسانی و حتی اسکان سیل زدگان در آنها اجرایی شد.
وی با یادآوری این مطلب که آمادگی داریم اعضای داوطلب کانون‌های مساجد را به لرستان اعزام کنیم، یادآور شد: در صورت حمایت‌های مالی و انسانی می‌توان این حرکت را اجرایی کرد.
حجت‌الاسلام امیدی با اشاره به اینکه ایجاد شورای فرهنگ عمومی در رابطه با کانون‌های مساجد بسیار مثمرثمر بود و امیدوارم ادامه یابد، افزود: جلسه‌های مختلف کانون‌های مساجد با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شود تا کانون‌ها هم از ظرفیت اداره کل بیشتر بهره‌مند شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی