[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

حضور فعال پرسنل خطوط لوله فارس در امدادرسانی به سیل‌زدگان، روزنامه شیراز نوین

رئیس ترابری منطقه فارس از عملیات رفع آب‌گرفتگی ناشی از سیل در روستای کجائی واقع در بخش مرکزی شهرستان نورآباد و امدادرسانی به سیل زدگان شهر شیراز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، علی رضایی رئیس ترابری منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و در جریان وقوع سیل در بیشتر شهرهای استان فارس مانند شیراز و نورآباد، همکاران منطقه فارس که در ایام نوروز در  وضعیت آماده‌باش بودند، کمک‌رسانی‌های لازم را برای رفع آب‌گرفتگی ناشی از سیل انجام دادند.
 رضایی گفت: پس از اعلام نیاز از طریق مراجع ذی‌صلاح و تأیید مدیریت منطقه، برای امدادرسانی به سیل‌زدگان شهر شیراز دو دستگاه خودروی سواری کمک‌دار به مدت دو روز در اختیار استانداری فارس قرار گرفت. وی افزود: همچنین با درخواست دهیاری روستای کجائی واقع در بخش مرکزی شهرستان نورآباد، یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه لودر برای رفع آب‌گرفتگی این روستا به مدت یک شبانه‌روز در اختیار آن‌ها قرار گرفت که با تغییر مسیر آب، محل عبور سیلاب از روستای مذکور منحرف شد. لازم به توضیح است که در این ایام یک دستگاه کمرشکن جهت جابجایی تجهیزات و ماشین‌آلات ساختمانی به مدت یک شبانه‌روز در اختیار فرمانداری شهرستان نورآباد قرار گرفت. وی در ادامه گفت: از ویژگی خاص این عملیات، هم‌زمان بودن کمک‌رسانی به ارگان‌های دولتی و هم‌جواران با رصد کردن مسیر خط و سیلاب رودخانه زهره بود که در دستور کار گروه‌های عملیاتی از جمله ترابری قرار گرفت.
منطقه فارس علاوه بر ارائه خدمات در راستای مسئولیت اجتماعی، نیروها و تجهیزات خود را در منطقه بحران‌خیز رودخانه زهره متمرکز نمود که در صورت بروز خطر احتمالی آمادگی لازم را داشته باشند. رضایی در پایان گفت: در راستای کمک‌رسانی‌های صورت گرفته به روستای کجائی، لقمان ایزدی، دهیار این روستا از تلاش‌های پرسنل زحمتکش منطقه فارس در ایام تعطیل نوروز برای جلوگیری از خسارت بیشتر به آن روستا قدردانی نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی