[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

فارس، رکورددار پرونده‌های تعزیراتی در کشور، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: بیشترین پرونده‌های تعزیرات در طرح نظارت نوروزی به ترتیب مربوط به استان‌های فارس، همدان و تهران بود و متخلفان در هشت هزار و ۲۸۴پرونده به پرداخت ۱۳۹میلیارد و ۹۵۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
به گزارش تسنیم، سیدیاسر رایگانی در نشست خبری درباره اجرای طرح نظارت نوروز 98 سازمان تعزیرات حکومتی افزود: بیشترین پرونده‌های تشکیل شده به ترتیب مربوط به استان‌های فارس با 1812پرونده، همدان با 776پرونده، تهران با 771پرونده، لرستان با 521پرونده و آذربایجان غربی با 445بوده است.
طرح نظارت نوروزی تعزیرات از هفتم اسفند ٩٧ آغاز شد و تا شانزدهم ادامه داشت. در 45روز اجرای طرح تعداد پنج هزار و 669تیم گشت مشترک تشکیل و 27هزار و 501مورد بازرسی انجام شده است.
رایگانی با اشاره به شناسایی 9هزار و 741واحد متخلف، گفت: 10هزار و 730واحد در این گشت‌ها بدون تخلف بودند و هفت هزار و 30واحد نیز با توجه به مرتبه اول انجام تخلف و رویکرد پیشگیرانه طرح، تذکر برای اصلاح دریافت کردند.
سخنگوی سازمان تعزیرات اضافه کرد: پرونده‌های حوزه کالا و خدمات به ویژه با موضوع گران‌فروشی و تقلب و پرونده‌های بهداشتی با محوریت بهداشت محیط و استفاده از مواد غذایی فاسد و غیرقابل استفاده، همچنین گوشت‌های آلوده بیشترین آمار پرونده‌ها را به خود اختصاص داده است.
رایگانی گفت: پرونده اخفا و امتناع از عرضه پیاز در شیراز با ارزش یک میلیارد و 427میلیون ریال ارزش تخلف و عرضه خارج از شبکه برنج به ارزش 3میلیارد و 228میلیون ریال در آذربایجان شرقی مهم‌ترین پرونده‌های در دست رسیدگی است که در طرح نوروز 98 تشکیل شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی