[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

تشکیل کمیته ویژه رونق تولید در شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از تشکیل کمیته ویژه رونق تولید با رویکرد استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای رونق تولید وایجاد اشتغال پایدار در این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شركت شهرك‌های صنعتی فارس، احد فتوحی  با اشاره به نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان رونق تولید گفت: با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از اهداف رونق تولید مربوط به شهرک‌های صنعتی است، فعالیت این کمیته در همین راستا انجام می‌شود تا با اقدام و عمل و تعامل و همکاری بین بخش دولتی و خصوصی، منویات رهبر معظم انقلاب محقق شود. فتوحی با اشاره به راهبردهای وزارت صنعت و معدن برای تحقق رونق تولید افزود: تمرکز بر رونق تولید، توجه به صنایع ‌هایتک و دانش‌بنیان، توسعه همکاری‌های بین‌المللی، توسعه صادرات و رفع موانع تولید، برخی از محورهای راهبردی وزارت صمت برای رونق تولید است که در ارتباط مستقیم با شهرك‌ها و نواحی صنعتی و مأموریت‌های شركت شهرك‌های صنعتی است و امسال به صورت ویژه پیگیری و عملیاتی خواهد شد.
وی گفت: از مهم‌ترین الزامات رونق تولید، فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای فعالیت مستمر واحدهای تولیدی و صنعتی و حفظ تولید در واحد‌های صنعتی موجود است که برای تحقق این مهم در شهرك‌های صنعتی فارس برنامه‌هایی تدوین خواهد شد.
فتوحی با بیان اینكه در استان فارس زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری و تولید در 61شهرك و ناحیه صنعتی فراهم شده است، ادامه داد: اشتغال‌زایی با حداقل هزینه و سرمایه، ساماندهی استقرار واحدهای صنعتی، ایجاد ارزش‌ افزوده محصولات تولیدی و جلوگیری از تمرکز ناموزون صنایع به همراه ایجاد تنوع در صنایع و تکمیل زنجیره‌های تولید، از الزامات رونق تولید است که در شهرک‌های صنعتی محقق می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینكه رونق تولیدشرط حیاتی برای خروج از رکود و حرکت در مسیر رشد اقتصادی است، گفت: استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای حمایت از فعالان تولیدی و رفع مشكلات آنها و نیز احیای واحد‌های راكد از طریق طرح‌هایی نظیر كلینیك صنعت و جذب سرمایه‌گذار جدید، در دستور كار شركت شهرك‌های صنعتی فارس قرار دارد. فتوحی، ارائه راهكارها به منظور كاهش بروكراسی اداری و حذف فرآیندهای دست و پاگیر، اختصاص مشوق‌های جدید برای تولیدكنندگان و سرمایه‌گذاران و نیز رصد و پایش لحظه‌ای واحد‌های تولیدی و رفع موانع تولید را از برنامه‌هایی اعلام كرد كه توسط كمیته ویژه رونق تولید در شركت شهرك‌های صنعتی فارس انجام خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی