[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

تعیین فارس به همراه سه استان دیگر به عنوان معین استان خوزستان، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی وزارت کشور با اعلام این خبر که تهران، اصفهان، فارس و کرمان به عنوان استان‌هاى معین خوزستان تعیین شدند، گفت: استان‌هاى خراسان رضوى و شمالى هم به عنوان استان‌هاى معین استان گلستان تعیین شدند.
به گزارش ایلنا، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور از تعیین استان‌هاى تهران، اصفهان، فارس و کرمان با حکم وزیر کشور به عنوان استان‌هاى معین استان خوزستان خبر داد. وی در ادامه افزود: نظر به حجم و گستردگی خسارات وارده به استان‌های متأثر از سیل و بالاخص استان خوزستان و استمرار وضعیت فوق‌العاده به منظور امدادرسانی فوری و مستمر، ۴استان ملزم شدند جلسه هماهنگی ستاد مدیریت بحران را بدون فوت وقت برگزار کنند. سخنگوی وزارت کشور تأکید کرد: ۴استان تهران، اصفهان، فارس و کرمان در روز جاری نسبت به گسیل و ارسال امکانات، تجهیزات، ماشین‌آلات، مواد غذایی و مایحتاج عمومی و در صورت لزوم اعزام افراد متخصص به استان خوزستان اقدام می کنند.
سامانی همچنین از تعیین استان‌هاى خراسان رضوى و شمالى به عنوان استان‌هاى معین استان گلستان خبر داد و گفت: این استان‌ها هم تمام امکانات خود را به گلستان منتقل خواهد کرد و همچنین قرار شده است با هماهنگی لازم اقدام فنى در قسمت بیرونی شهرها به منظور جلوگیرى از ورود آب انجام دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی