[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین 
رفتارهای همراه با زیاده‌روی ممکن است بتوانند برایتان شادی بیاورند؛ اما اگر به این استراتژی ادامه دهید، خودتان را ناامید و خسته خواهید کرد. در این دو روز مهمانی رفتن و دیگر خوشگذرانی‌ها خیلی خوب هستند، اما یادتان باشد که در تعادل داشتن لذت بیشتری وجود دارد. به اطرافیانتان گوش بدهید و کارهایتان را خوب انجام دهید. 
اردیبهشت
درمورد کسی فکر می‌کنید و امید دارید همه اینها فقط خیال و رویا نباشد. تخیلاتتان به تمام احتمالات برای باهم بودن فکر می‌کند. برایتان اهمیتی ندارد اگر او به کس دیگری تعهد دارد. می‌دانید که او در این رابطه جاری شاد نیست. یک بار در گذشته برایش شادی آوردید، می‌توانید این کار را یک بار دیگر هم بکنید.  
خرداد 
خیلی به انتظار آینده و سال 93 هستید. یک شغل جدید خیلی خوب دارید و امروز تمام رویاهایتان به حقیقت می‌پیوندند. حس ششمی قوی دارید که شما را به سمت معقول‌ترین راه هدایت می‌کند و می‌توانید بفهمید باید برای خانواده چه کارهایی بکنید. امسال کارهای خیلی خوبی می‌کنید و تلاش‌هایتان جواب خواهند داد.
تیر
امروز برنامه‌تان کار و تلاش زیاد برای پول است. سعی می‌کنید تا 2هفته دیگر دوام بیاورید. این مسیر برایتان خیلی سخت است واز این همه تلاش کردن خسته شده‌اید. مراقب باشید و تمام فرصت‌ها را از دست ندهید. ازپا می‌افتید و مشکلات سلامتیتان خیلی بیشتر از نتایج کار زیادیتان خواهد بود. 
مرداد 
امروز کار ضروریتان این است که تنها باشید و درمورد حرکت بعدیتان در کار و روابطتان فکر کنید. در ماه گذشته کمی احساس ناخوشی و خستگی کرده‌اید و امروز وقت آن رسیده که یک تصمیم نهایی بگیرید. درمورد مسائل خوب در اطرافتان نظر بدهید و به آنهایی که خیلی به شما نزدیک‌اند گوش بدهید. شاید متوجه شوید پاسخ در درون خودتان بوده است. از این شرایط کنونی خارج شده و به شرایطی وارد شوید که از پس آن برمی‌آیید. 
شهریور 
امروز یک پیشنهاد مالی به شما داده می‌شود. موقعیت‌های بهتری در کارتان پیش خواهد آمد یا پاداشی به شما داده می‌شود که وضعیتتان را قدرت می‌بخشد. اگر صبر کنید و چند مدت دیگر شغلتان را عوض کنید، موفقیت بیشتری هم نصیبتان خواهد شد. این روزها شرایط خانوادگی ممکن است کمی پراسترس شوند؛ اصلاً در میان جرو بحث ها و مشکلات گیر نکنید. شما مدیر اجرای صلح نیستید. 
مهر 
امروز بهترین موقع برای نوشتن ایده‌هایتان در یک دفترچه است. همیشه خواسته‌اید کاری بکنید و امروز ممکن است آن کار به حقیقت بپیوندد. خلاق باشید و کارهایی که می‌توانید بکنید را به رخ بکشید. رزومه کاریتان را نشان بدهید و سعی کنید موقعیت شغلی بهتری پیدا کنید. امروز حتی می‌توانید بنشینید و فقط از این ایام لذت ببرید. این کار قدرت بخش خواهد بود.
آبان 
امروز فقط به استراحت نیاز دارید. این ماه زندگیتان با سرعت زیادی جریان داشته و امروزتان، یعنی ترکیبی از موفقیت‌ها و ناامیدی‌ها. یک چرت بزنید. کار خسته کننده است و امروز اصلاً دوست ندارید کار کنید. کمی درمورد کارهایی که می‌کنید فکر کنید. امروز روز خوبی برای آغاز کاری که نمی‌توانید تمام کنید نیست. 
آذر
کار کردن همیشه چالش انگیز بوده است و امروز هم از این قاعده مستثنی نیست. در آینده شاید ببینید جنبه‌های جدیدی از وجودتان باعث شادی بیشترتان خواهد شد. امروز روابط یا مشکلات چند هفته گذشته قطع خواهند شد. امروز به خودتان استراحت دهید و یک سفر ذهنی بروید. درمورد کار یا روابط و حتی خانواده اصلاً فکر نکنید. 
دی 
امروز انرژی زیادی دارید. می‌خواهید پروژه‌ها و کارهای قدیمی‌تان را تمام کنید. می‌دانید کارهایی که امروز می‌کنید به نفع شما و خانواده‌تان خواهد بود. باید درمورد تعهد بیشتر به کارتان یا کمی عقب کشیدن از آن، یکی را انتخاب کنید. هرکدام را انتخاب می‌کنید، سعی کنید براساس خرد و حس ششم‌تان باشد. 
بهمن
امروز بعد از تمام تلاش سختی که در تمام سال برای رسیدن به یک شرایط مالی بهتر کرده‌اید، می بینید همه رویاها به تحقق می‌پیوندند. سرمایه‌گذاری‌هایتان به نتیجه می‌رسند و می‌بینید که در این چند روز، پول آسان‌تر به دستتان می‌رسد. امروز پروژه‌ها را تمام می‌کنید و می‌توانید چند روز استراحت کنید.
اسفند
امروز در زمان و مکان مناسب هستید تا سرمایه‌گذاری کنید، مهاریت‌هایتان را اجرا کنید و کارهایی کنید که اصلاً فکرش را هم نمی‌کردید بتوانید. امروز همه آن کارها را بکنید. رویاهایتان و مهارت‌هایی که دارید را بنویسید. نتیجه خیلی خوبی خواهید گرفت و قادر خواهید بود که سال دیگر، وقتی برای مسافرت رفتن به دست آورید. عالی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی