[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۳
  • دوره جدید

نماینده ممسنی: مدیریت و مهار آب را جدی بگیریم، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تأمین خسارات ناشی از سیل و انجام اقداماتی برای استفاده از فرصت افزایش بارش‌ها تأکید کرد.
به گزارش ایسنا، مسعود گودرزی در جلسه علنی صبح روز یکشنبه مجلس و در جریان بررسی حوادث اخیر سیل در نقاط مختلف کشور گفت: سال گذشته ما از تأمین خسارات ناشی از خشکسالی گله می‌کردیم و امروز از خسارت باران گله می‌کنیم. اگر باران بیاید مشکل است و اگر نیاید هم مشکل است و این موضوعی است که مسئولان باید به آن توجه داشته باشند.
وی ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته توسط استاندار فارس یادآور شد: ما در یکی دو سال اخیر در خصوص مدیریت منابع آب با وزارت نیرو جلساتی داشتیم و هشدارهایی دادیم. کارشناسان هم گفتند که در ۵۰سال گذشته ما دوره‌ خشکسالی و ترسالی را داشتیم و باید تمهیدات لازم برای مدیریت منابع آب اندیشیده شود. البته آقای اردکانیان به این موضوعات توجه دارد.
گودرزی ادامه داد: ما باید مدیریت و مهار آب را جدی بگیریم. در سیل اخیر خسارات فراوانی وارد شد که باید ضمن پرداخت این خسارات به حوزه‌ آبخیزداری توجه کنیم تا بارش‌هایی که باید فرصتی برای ما باشد تبدیل به تهدید نشود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی