[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۸
  • دوره جدید

رجبی: شهرک سعدی شیراز نیازمند اعتبارات کلان ملی است، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در مورد خسارات وارده به استان شیراز، گفت‌: اعتبارات استانی و شهرداری برای جبران خسارات کافی نیست. صدها میلیارد خسارت وارد شده است.
به‌ گزارش ‌ایسنا، فرج الله رجبی در جلسه علنی روز یکشنبه‌ مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات سیل کشور، اظهار کرد: شما به هزار و یک دلیل در جریان سیل شیراز، ماشین‌هایی که به هم پیچیده‌اند و انسان‌هایی که در پای این ماشین‌ها له شده‌اند قرار گرفته‌اید. منطقه سعدی در استان شیراز به قول ما شیرازی‌ها مرغ عیش و عذاب است. مردم محلی سعدی در زمان خشکسالی یک نوع در مضیقه قرار دارند و اگر سیل بیاید دچار نوع دیگری مشکل می‌شوند.
رجبی افزود: در شهر شیراز در دروازه‌ قرآن در کمتر از یک ساعت ۱۴۵هزار متر مکعب آب آمده است. توجه داشته باشید که در شهرک سعدی شیراز طی یک روز یک میلیون متر مکعب آب آمده است که ۴۷۰هزار متر مکعب آن در کمتر از پنج ساعت رخ داده است. تلاش مجموعه دستگاه‌ها در این استان خوب بود و من از آنها تشکر می‌کنم، اما نکته قابل توجه این جا است که نباید این شهر را فراموش کنیم. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی  در ادامه با تأکید بر این که «شهرک سعدی» شیراز نیازمند اعتبارات کلان ملی است، در این باره خاطر نشان کرد: اگر می‌خواهیم که این استان از این وضعیت نجات پیدا کند باید به داد مردم بیچاره و ناتوان این منطقه برسیم. تمام اعتبارات استانی، شهرداری برای جبران این خسارات کافی نیست. صدها میلیارد خسارت وارد شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی