[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

توفیقات ورزش فارس جهشی بوده است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: توفیقات کسب شده حوزه ورزش فارس در دولت تدبیر و امید، جهشی بوده و مدیون تلاش جمعی همه کارکنان این حوزه و هیئت‌های ورزشی فعال است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب یکشنبه 18فروردین در جمع کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت: تأسیس500باشگاه ورزشی جدید و پیوستن فارس به جمع استان‌های هزار باشگاهی، بخشی از توفیق‌ها به شمار می‌رود که با تلاش، فرهنگ سازی و پیگیری و نظارت تمام کارکنان این حوزه کسب شده است.
وی ادامه داد: فارس در 4سال اخیر به اندازه 40سال گذشته رویداد‌های ورزشی در سطوح مختلف جهانی، بین المللی، آسیایی و ملی را میزبانی کرده است.
کامیاب برگزاری مسابقه‌های ورزشی محلات را که با استقبال خوب مردم روبرو شد، زمینه‌ساز توسعه شادی و نشاط و روحیه ورزشکاری در نقاط مختلف شیراز دانست و گفت: افتخارات ملی، بین المللی، المپیکی و پارالمپیکی کسب شده طی این چند سال به اندازه عملکرد کل تاریخ ورزش فارس بوده است.
وی با بیان اینکه در بخش ورزش همگانی و روستایی عشایری و بانوان اتفاقات بزرگی افتاد تا ثمره اش خارج شدن شهر شیراز، از بین ده شهر کم تحرک کشور باشد، تأکید کرد که نتیجه فعالیت‌های زیرساختی و نرم افزاری و سخت‌افزاری حوزه ورزش را در سال‌های آینده بیشتر احساس خواهیم کرد.
کامیاب گفت: در گذشته شیراز جزو کم‌تحرک‌ترین شهرهای ایران قرار می‌گرفت و این امر تمام فعالیت‌های حوزه ورزش را تحت الشعاع قرار داده بود. امروز تعداد ورزشکاران سازمان یافته در فارس بیش از 200هزار نفر و یک آمار بی‌نظیر است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با تأکید براینکه تمام کارکنان این اداره و فعالان حوزه ورزش در این موفقیت‌ها سهیم هستند، نوید داد که امسال شاهد توسعه مناسبی در حوزه زیرساختی ورزش، خصوصاً در شیراز باشیم.
کامیاب یادآور شد که ورزشکاران استان فارس و شیراز در سیل اخیر هم نقش بسزایی در کمک رسانی به آسیب دیدگان از حادثه ایفا کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی