[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

قند قهوه ای« دانه» تقلبی است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد فارس بازرسان این اداره کل موفق به شناسایی کالایی غیر استاندارد با جعل علامت  شدند. 
مدیر کل استاندارد فارس از شناسائی قند قهوه ای  با جعل علامت استاندارد در مراکز عرضه استان خبر داد و افزود: کارشناسان اداره کل استاندارد بر اساس گزارشات مردمی در بازرسی های دوره ای خود از مراکز عرضه استان فارس یک نوع قند قهوه ای  با مارک «دانه» با جعل علامت استاندارد و فاقد كد ده رقمی و همچنین فاقد  هرگونه آدرس محل تولید و بدون آدرس سازنده را کشف و اقدام قانونی لازم را به عمل آوردند.
وی افزود: از آنجایی كه آدرس محل تولید و سازنده این محصول نامشخص می باشد و بر اساس ظاهر قند قهوه ای كشف شده منشاء تولید این محصول نامشخص و همچنین  با توجه به رنگ خاص آن، برای مصرف كننده خطرناك می باشد.
رهنما افزود: مصرف كنندگان عزیز با توجه به نبود آدرس تولید و مشخصات سازنده و همچنین نبود كد ده رقمی زیر علامت استاندارد جعلی می‌توانند به راحتی تقلبی بودن این محصول را تشخیص دهند. 
وی گفت: با توجه به اینكه قبلاً اطلاع رسانی های لازم به مراكز عرضه و اصناف و اتحادیه های صنفی در خصوص عدم خرید و عرضه محصولات بدون نام و نشان تولید كننده و استاندارد جعلی از طریق اداره كل استاندارد صورت پذیرفته لذا مسئولیت قانونی این تخلف یه عهده عرضه كنندگان این محصول می‌باشد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی