[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

نوروز امسال مصرف بنزین در فارس پنج درصد افزایش داشت، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس از افزایش ٥درصدی مصرف بنزین از اواخر اسفند ماه ٩٧ تا ۱۶فروردین امسال در استان خبرداد .
به گزارش ایسنا منطقه فارس، امیر کریمی دوشنبه ١٩فروردین در جلسه کارگروه تخصصی تأمین فرآورده‌های نفتی استان فارس گفت: از ۲۴اسفند ماه سال گذشته تا ۱۶فروردین امسال بیش از ۱۴۲میلیون لیتر بنزین با تلاش همکاران، شرکت‌های حمل و نقل فرآورده‌های نفتی، رانندگان نفتکش و مالکین مجاری عرضه در فارس تامین و‌ توزیع شده است.
وی افزود: طی این مدت بطور متوسط روزانه بیش از شش میلیون و ۶۰۰هزار لیتر بنزین مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل پنج درصد رشد را نشان می‌دهد. 
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس همچنین مصرف روزانه این فرآورده را در کلان شهر شیراز دو میلیون و۸۰۰هزار لیتر اعلام کرد که در مقایسه با سال ۹۷ پنج درصد کاهش مصرف داشته است. 
بنی کریمی بارندگی‌های اخیر دراستان فارس به ویژه شهر شیراز که منجر به کاهش سفرهای نوروزی شد را از دلایل کاهش مصرف سوخت در شهر شیراز برشمرد.
این مقام مسئول گفت: بیشترین آمار مصرف بنزین مربوط به روز ۲۹اسفند با بیش از نه میلیون لیتر و کمترین میزان مصرف در روز ۱۳فروردین ماه با سه میلیون و ۷۰۰هزارلیتر است.
بنی کریمی گفت: میانگین مصرف روزانه نفت گاز با حدود دو درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به حدود ۷۰میلیون لیتر رسید که روزهای ۲۶اسفند ماه و ۱۳فروردین ۹۸ به ترتیب با شش میلیون لیتر و ۶۳۷هزار لیتر بیشترین و کمترین مصرف نفت گاز دراین دوره را نشان می‌دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی