[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

برگزاری اولین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان در جهرم، روزنامه شیراز نوین

اولین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان در سال جدید با موضوع هویت در جهرم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در این نشست که با گردهمایی علیرضا صحرائیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان، عبدالرحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان، ایرج قناعتیان جهرمی معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی فرمانداری ویژه و سایر دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد ساماندهی امور جوانان و سازمان‌های مردم نهاد برگزار شد، عبدالرحیم خداجو پس از تبریک به گرامیداشت اعیاد شعبانیه و آغاز هفته جوان، به تشریح فعالیت‌های عملیاتی اجرایی در حوزه جوانان که یکی از آنان موضوع هویت که مصادف با هفته جوان می باشد پرداخت.
در ادامه معاون استاندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان با تأکید بر موضوع اهمیت به جوانان گفت: جوانان مهم‌ترین سرمایه‌های کشورند و مراقبت از جوانان و استفاده از ظرفیت‌های فوق العاده آنان، به عنوان آینده سازان کشور در واقع حراست و پاسداری از نظام جمهوری اسلامی است.
وی بر استفاده و به کارگیری نیرو‌های جوان در حوزه‌های مدیریتی مختلف تأکید کرد و افزود: با توجه به خلاقیت و استعداد جوانان، لازم است مجموعه شهرداری در حوزه زیباسازی و طراحی المان‌های شهری، از ظرفیت جوانان شهر و سازمان‌های مردم‌نهاد استفاده بیشتر کند.
فرماندار ویژه شهرستان جهرم به وظایف اصلی ستاد ساماندهی امور جوانان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: از مسئولان دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم به عنوان اعضای این ستاد برای بررسی و کاهش آسیب‌های اجتماعی موجود در حوزه جوانان شهرستان، با هم‌افزایی و مطالعات میدانی و تخصصی، تلاش کنند و در این راستا با تمرکز روی مشاغل بومی منطقه، مهارت آموزی و بازاریابی مناسب، زمینه‌های اشتغال جوانان را فراهم کنند.
صحرائیان در پایان از برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی شاد و بانشاط در هفته جوان و به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی اکبر(ع) خبر داد و گفت: ادارات، دانشگاه‌ها و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی، با برنامه ریزی و هماهنگی، در هر چه بهتر برگزار شدن این همایش‌ها اهتمام ورزند.
در پایان جلسه همچنین 5تن از مشاورین حوزه‌های مختلف جوانان همچون آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی، کارآفرینی و فعالیت‌های اجتماعی حکم ابلاغ خود را از دستان رئیس و دبیر ستاد دریافت کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی