[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۳
  • دوره جدید

بهره‌برداری از ۲۰۱واحد تولیدی و صنعتی در سال گذشته، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از رشد 60درصدی میزان قرارداد واگذاری اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در سال گذشته در مقایسه با سال 96خبر داد. به گزارش روابط عمومی شركت شهرك‌های صنعتی فارس، احد فتوحی از انعقاد 575قرارداد با سرمایه‌گذاران در سال 1397خبر داد و گفت: در قالب این قراردادها حدود 146.5هكتار زمین در شهرك‌ها و نواحی صنعتی استان واگذار شده است.
وی افزود: در سال گذشته شهرك‌های صنعتی بزرگ شیراز، فیروزآباد، چنارشاهیجان، فتح آباد مرودشت، لار، آباده، اقلید سنگ نی ریز و سپیدان 3 بیشترین تعداد انعقاد قرارداد جدید با سرمایه‌گذاران را به خود اختصاص داده‌اند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس  تصریح كرد: با فراهم بودن زیرساخت‌ها در 61شهرك و ناحیه صنعتی در استان فارس كار واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران انجام می‌شود و در تمامی شهرستان‌های استان حداقل یك شهرك صنعتی ایجاد شده است. فتوحی در ادامه از بهره‌برداری از 201واحد تولیدی و صنعتی در سال گذشته خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از این واحد‌ها كه برای ایجاد آنها افزون بر 20هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است برای 1670نفر شغل ایجاد شده است. وی در ادامه با اشاره به افزایش رغبت سرمایه‌گذاران برای حضور در شهرک‌های صنعتی فارس افزود: خوشبختانه با حمایت مسئولان ارشد استان شرایط برای حضور سرمایه‌گذاران تسهیل شده است. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان رونق تولید اظهار امیدواری كرد: امسال نیز با تدابیر جدید دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت، شاهد رشد قراردادها با سرمایه‌گذاران و نیز افزایش تولید و اشتغال در 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی