[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

خادم: مصرف سموم غیرمجاز نتیجه شتاب در تولید محصولات کشاورزی است، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم سپیدان در مجلس دهم با بیان اینکه مصرف سموم غیرمجاز نتیجه  شتاب در تولید محصولات کشاورزی است، گفت: اجرای طرح ممانعت از کشت برنج در  مناطق کم‌آب، بدون  ایجاد فرصت‌های شغلی برای کشاورزان میسر نمی‌‌شود. علاءالدین خادم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: مدیریت آموزشی باید بر محور تولیدات ارگانیک باشد تا بتوان تولید ارگانیک را به نحو مطلوب و کارشناسی شده وسعت داد. این در حالی است که استفاده غیرمجاز از سموم کشاورزی خلاف نظام کاشت، داشت و برداشت است که باید با خاطیان در این راستا برخورد قانونی شود.
افزایش سموم غیرمجاز در تولید محصولات کشاورزی به بهانه اخذ سود بالا 
 نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید تنها به بهانه سود شاهد افزایش استفاده از  سموم غیرمجاز در تولید محصولات کشاورزی باشیم، تصریح کرد: کشت‌های کم‌آب جایگزینی مطمئن برای توسعه کشاورزی در مناطق خشک کشور هستند که این  امر نیازمند برنامه‌ریزی کارشناسی محور است.
وی ادامه داد: نمی‌توان بدون ایجاد فرصت‌های اشتغال، تولید محصولات پرآب را در مناطق خشک و کم‌آب  از چرخه تولید خارج کرد؛ زیرا اقتصاد کشاورزان به طور  مستقیم با تولید، توزیع و بازار فروش مطمئن برای تولیدکننده رقم خورده است.
رشد استفاده از سموم غیرمجاز نتیجه شتاب در تولید محصولات کشاورزی است
 عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با بیان اینکه رشد استفاده از سموم غیرمجاز نتیجه شتاب در تولید محصولات کشاورزی است، گفت: اجرای طرح ممانعت از کشت برنج در مناطق کم‌آب بدون ایجاد فرصت‌های شغلی برای کشاورزان میسر نمی‌‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی