[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

استقرار نیروهای مهندسی و جهادی سپاه فجر در خوزستان، روزنامه شیراز نوین

سردار غیاثی گفت: علاوه بر تیم‌های مهندسی، یک تیم پزشکی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و یک آشپزخانه با ظرفیت پخت ۳۰۰۰پرس غذای گرم توسط سپاه فجر فارس در استان خوزستان استقرار یافته اند.
به گزارش تنویر، سردار سید‌هاشم غیاثی در حاشیه بازدید از نیروها و تجهیزات مهندسی سپاه فارس در استان خوزستان، گفت: نیروهای جهادی سپاه و بسیج فارس به همراه تجهیزات و ماشین‌آلات مهندسی سپاه فجر به منظور امدادرسانی به مردم سیل زده، تسهیل فرآیند اسکان مردم در مناطق امن در صورت نیاز و ترمیم سیل بندها در استان خوزستان مستقر شده اند. 
وی با بیان اینکه سپاه فجر تا پایان فرآیند امدادرسانی و خدمت‌رسانی در کنار مردم آسیب دیده خوزستان خواهد بود، گفت: نیروهای جهادی سپاه و بسیج فارس در منطقه‌ای به وسعت ۴۰۰کیلومتر مربع در غرب اهواز و با جمعیت ۳۵هزار نفر در حال خدمت‌رسانی و امدادرسانی به مردم هستند. فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه سپاه فارس برای خدمت‌رسانی و امدادرسانی به مردم آسیب‌دیده از سیل آمادگی کامل دارد، گفت: علاوه بر تیم‌های مهندسی، یک تیم پزشکی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و یک آشپزخانه با ظرفیت پخت ۳۰۰۰پرس غذای گرم توسط سپاه فجر فارس در استان خوزستان استقرار یافته‌اند. وی خاطرنشان کرد: پاسداران انقلاب اسلامی و بسیجیان در خط مقدم امدادرسانی و خدمت رسانی به آسیب‌دیدگان سیل در کشور حضور فعال دارند. سردار غیاثی با تجلیل از روحیه جهادی و ایثار پاسداران و بسیجیان فارس، گفت: نیروهای مهندسی سپاه فجر و گروه‌های جهادی بسیج فارس به صورت هم‌زمان در حال امدادرسانی به مردم سیل‌زده در استان‌های لرستان و خوزستان هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی