[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۲
  • دوره جدید

اقدام نابخردانه آمریکا ناشی از شکست در منطقه است، روزنامه شیراز نوین

علی القاصی مهر، رئیس کل دادگستری استان فارس با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نسبت به اقدام رئیس جمهور امریکا در قرار دادن نام سپاهیان در فهرست گروه‌های تروریستی واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَ مِنْ رِباطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَ عَدُوَّکُمْ وَ آخَرینَ مِنْ دُونِهِمْ لا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ یَعْلَمُهُمْ وَ ما تُنْفِقُوا مِنْ شَیْ‏ءٍ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ یُوَفَّ إِلَیْکُمْ وَ أَنْتُمْ لا تُظْلَمُونَ
«سوره مبارکه الأنفال، آیه ۶۰»
هر نیرویی در قدرت دارید، برای مقابله با آنها [دشمنان‌]، آماده سازید! و (همچنین) اسب‌های ورزیده (برای میدان نبرد)، تا به وسیله آن، دشمن خدا و دشمن خویش را بترسانید! و (همچنین) گروه دیگری غیر از اینها را، که شما نمی‌شناسید و خدا آنها را می‌شناسد! و هر چه در راه خدا (و تقویت بنیه دفاعی اسلام) انفاق کنید، به طور کامل به شما بازگردانده می‌شود و به شما ستم نخواهد شد!
 بار دیگر استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار دشمنی و عداوت خود را با مردم و نظام جمهوری اسلامی نمایان ساخت و با قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست خودساخته گروه‌های تروریستی، مهر تأییدی بر ضعف و استیصال خود و هم‌پیمانانش زد.
بی‌تردید پشت پرده چنین اقدام نابخردانه‌ای از سوی دولت آمریکا که به تحریک مرتجعین منطقه‌ای و رژیم غاصب صهیونیستی انجام شده است، ناشی از شکست‌های پی در پی آمریکا و اذنابش در منطقه و پشتیبانی به حق سپاه پاسدران از مردم مظلوم سوریه، عراق، یمن، لبنان و فلسطین و نقش کلیدی و فرامنطقه‌ای سپاه همیشه قهرمان در از بین بردن سایه شوم تروریسم در این کشورها است. این در حالی است که سپاه پاسداران نه تنها یک نیروی نظامی، بلکه نیروی مردمی همیشه در صحنه و برآمده از بطن مردم در راستای خدمت به ملت شریف است که نمونه بارز آن همت عالی این دلاور مردان در  امدادرسانی به مردم در مناطق سیل‌زده کشور است. همچنین سپاه پاسداران در نظام جمهوری اسلامی دارای جایگاه مستحکم حقوقی به پشتوانه قانون اساسی و رأی قاطع مردم به این قانون مادر است.
بنابراین دولت آمریکا با این اقدام نسنجیده و به دور از عقلانیت خود، نه تنها سپاه پاسدران بلکه همه ملت ایران و تمدن پربار و فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی ما را مورد توهین قرار داده که بی‌شک پاسخ این یاوه‌گویی را همچون گذشته از ملت شریف و همه آزادگان جهان خواهد گرفت. لذا اینجانب به نمایندگی از مجموعه قضات و کارکنان دستگاه قضایی در استان و همچنین جامعه حقوق‌دانان بسیجی استان فارس ضمن محکومیت اقدام توهین‌آمیز آمریکا در قرار دادن نام مقدس سپاه در لیست گروه‌های تروریستی و اعلام همبستگی با سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این اقدام موهن را محکوم و با افتخار اعلام می نمایم:
همه ما یک «سپاهی» هستیم.
به امید نصرت و پیروزی مستضعفان جهان.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی