[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

نگاه فرهنگی، گردشگری و اقتصادی به بافت تاریخی داریم، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان قطار شهری شیراز با رئیس شورای اسلامی شهر شیراز دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، سیداحمدرضا دستغیب در این دیدار با تشریح اولویت‌های شورای پنجم گفت: توسعه قطار شهری و حمل و نقل عمومی یکی از اولویت‌های مهم شورای پنجم و برنامه 5ساله توسعه شهر شیراز است.
وی با اشاره به تصویب برنامه 5ساله توسعه سوم شهر شیراز در این شورا اظهار کرد: بازآفرینی محور زندیه و نیز ایجاد فضای شهری مبتنی بر شعار توسعه انسان‌محور از اولویت‌های مهم شورای پنجم و شهرداری شیراز در سال‌های آتی است. دستغیب، توسعه فضاهای فرهنگی عمومی در مناطق مختلف شهر شیراز را یادآور شد و گفت: احیای بافت تاریخی و فرهنگی شیراز با تأکید بر حفظ تمامیت کالبد آن از جمله معابر، اماکن تاریخی و فضاهای عمومی را به صورت جدی دنبال می‌کنیم، به گونه‌ای شخصاً هر دو هفته یک بار سعی می‌کنم از وضعیت بافت تاریخی بازدید داشته باشم. وی خاطرنشان کرد: شورای شهر شیراز به بافت تاریخی فرهنگی نگاهی مبتنی بر سیاست‌های فرهنگی، اقتصادی و گردشگری دارد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، حسن مرادی مدیرعامل سازمان قطار شهری شیراز در این دیدار گزارشی از روند اجرایی خط دو مترو و تکمیل ایستگاه بازار وکیل خط یک ارائه کرد.


م

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی