[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۲
  • دوره جدید

سپاه پاسداران در برابر کفار با شدت و در برابر خودی‌ها با عطوفت برخورد می‌نماید، روزنامه شیراز نوین

تولیت معظم آستان مقدس حضرت شاهچراغ علیه السلام در دیدار سرهنگ مجید علیپور فرمانده سپاه ناحیه بقیة‌الله (عجل الله تعالی فرجه الشریف) شیراز و همچنین فرمانده و اعضای شورای پایگاه مقاومت حضرت احمدبن موسی علیهما السلام، که به مناسبت ولادت باسعادت امام حسین علیه السلام و گرامی داشت روز پاسدار انجام گرفت، اظهار داشتند: سپاه پاسداران با حیات این نظام مقدس و تمام کسانی که در ایران، خاورمیانه و تمام نقاط دنیا از هواداران انقلاب اسلامی ایران هستند عجین شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل آستان مقدس حضرت شاهچراغ (علیه السلام)، ایشان با اشاره به اقدام غیرقانونی و ابلهانه آمریکا نسبت به تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کردند: آنها هیچ وقت به عمق عظمت این نهاد انقلابی پی نبردند و پی نخواهند برد.
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری تصریح کردند: آن روزی که امام راحل(ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود، یک لفظ تشریفاتی و تبلیغاتی را به کار نبردند، بلکه معنای واقعی جمله این است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شریان‌های حیاتی نظام جمهوری اسلامی است و در راستای پیشبرد اهداف مقدس انقلاب اسلامی تأسیس شد.
رئیس جامعه روحانیت شیراز گفتند: سپاه پاسداران با حیات این نظام مقدس و تمام کسانی که در ایران، خاورمیانه و تمام نقاط دنیا از هواداران انقلاب اسلامی ایران هستند، عجین شده است. اگر آمریکا و هم‌پیمانان او فهم و ادراکی داشتند به این کار‌های احمقانه دست نمی‌زدند و تجربه ما ثابت کرده هر جا که این خبیث‌ها حضور داشته باشند، اقدامی کردند که در نهایت علی‌رغم پیش‌بینی‌هایشان به نفع جبهه حق اسلامی تمام شده است و این به معنای تقابل تمام ایمان در برابر تمام کفر است.
ایشان تأکید کردند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مصادیق این آیه شریفه است که می‌فرماید «أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ» بر كافران سختگیر [و] با همدیگر مهربان‌اند. از خصوصیات سپاه پاسداران این است که در برابر کفر و کفار با شدت برخورد می‌کند، ولی نسبت به خودی‌ها و جبهه حق با عطوفت و مهربانی برخورد می نماید.
مسئول معظم حوزه علمیه رضویه شیراز با اشاره به اقدامات صورت گرفته سپاه و بسیج در جریان سیل اخیر و مصیبت‌های ناشی از آن در شیراز و سایر استان‌های کشور، گفتند: به واسطه حضور بسیجیان در کمک‌رسانی به مردم سیل زده صحنه‌های کم‌نظیری اتفاق افتاده که نشان از وابستگی مردم با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که این وابستگی و همبستگی قلبی و باطنی است.
مُعظمٌ‌لَه ادامه دادند: سپاه پاسداران در تمام مسائل و مشکلات پیش آمده از دفاع از حریم کشور و نوامیس و حفاظت و حراست از جان مردم تا مسائل و مشکلات اقتصادی و پیشبرد اهداف فرهنگی و تقویت بینش اجتماعی و حتی در مسائل ناشی از حوادث طبیعی در کنار مردم حضور دارد، چراکه بسیج چیزی جز حضور مردم نیست و این برای دشمن یکی از بزرگ‌ترین لطمه‌ها به شمار می رود.
ایشان عنوان کردند: مردم علی‌رغم آن حرکت نابخردانه از سوی آمریکا، نسبت به این نهاد مقدس ابراز علاقه و همبستگی و همراهی بیشتری نشان خواهند داد.
حضرت آیت‌الله دستغیب با بیان اینکه در مورد پایگاه مقاومت آستان مقدس حضرت احمدبن موسی علیهما السلام کار بزرگی انجام شده است، تصریح کردند: اقدامات صورت گرفته توسط پایگاه مقاومت این آستان مقدس، هم از سوی مردم و هم از سوی ارکان داخلی حرم مورد تأیید و رضایت قرار گرفته و لازم است آستان مقدس در خط مقدم تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشد.
 ایشان تأکید کردند: یکی از اقشاری که افرادی انقلابی و پیشتاز جامعه هستند و نقش الگو ایفا می کنند، بسیجیان هستند و باید پایگاه مقاومت این آستان مقدس با همت و تلاش شما، نمونه و الگوی سایر پایگاه‌های مقاومت باشد.
تولیت معظم آستان مقدس بیان کردند: تامین امنیت این بارگاه منور ابعاد مختلفی دارد که بخشی از آن در رابطه با وظایف بسیجیان است و تفکر بسیج با انجام وظایف و تکالیف در حد اعلا می‌تواند آینده‌ای روشن پیش روی آستان مقدس قرار دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی