[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۲
  • دوره جدید

منطقه ۵ در اولویت توسعه شهری شیراز است، روزنامه شیراز نوین

هشتمین جلسه شورای اداری شهرداری منطقه پنج برگزار شد.  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «احمد تنوری» عضو شورای اسلامی شهر شیراز در این مراسم از تحولات انجام شده در زمینه‌های عمرانی و زیباسازی و فضای سبز در سطح منطقه پنج تشکر کرد و افزود: ویژگی‌های منطقه پنج در زمینه‌های مختلف باعث شده که شورای شهر و شهرداری شیراز توجه خاصی به توسعه خدمات‌دهی در این منطقه داشته باشند. وی افزود: تلاش‌های مهندس طهماسبی در مدت کمتر از یک سال که از حضور ایشان به عنوان مدیر منطقه پنج می‌گذرد جای تقدیر و تشکر دارد.
در ادامه جلسه از سوی احمد تنوری ناظر شورای شهر در شهرداری منطقه پنج شیراز و تعدادی از پرسنل شهرداری که در بحث ستاد خدمات سفر و مهار سیلاب تلاش کرده بودند، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر کرد.
مهندس «مسعود طهماسبی» شهردار منطقه ۵ در سخنان خود گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای زیباسازی و خدمات دهی بیشتر به شهروندان در سال گذشته بیان کرد و افزود: با اعتمادی که شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر شیراز نسبت به عملکرد شهرداری منطقه پنج داشته اند در بودجه سال ۹۸ با رشد ۸۰ درصدی بودجه پروژه‌های عمرانی و همچنین با رشد بیش از ۴۰ درصدی پروژه‌های زیست محیطی مواجه هستیم و بودجه منطقه پنج در سال جدید بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی