[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

اوز، میزبان مسابقات سوارکاری استقامت فارس، روزنامه شیراز نوین

اولین دوره مسابقات سوارکاری استقامت سال ٩٨ استان فارس در روستای قلات اوز لارستان برگزار می‌‌شود.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان بخش اوز لارستان، ضمن تبریک سال نو اعلام کرد اولین رویداد سوارکاری استقامت استان فارس در روستای قلات بخش اوز شهرستان لارستان با همکاری شایسته اداره ورزش و جوانان، هیئت سوارکاری بخش اوز و دهیار و شورای اسلامی این روستا در روز جمعه 23فروردین ماه در این بخش برگزار می‌‌شود.
وی از عموم علاقه‌مندان به ورزش زیبا و پرهیجان سوارکاری، خصوصاً در رشته استقامت دعوت کرد و افزود: مردم مهمان‌نواز بخش اوز و روستاهای قلات و اسلام‌آباد با تمام وجود آماده میزبانی از سوارکاران، مالکان، تیم اجرایی و نمایندگان هیئت سوارکاری استان فارس خواهند بود و تمام تلاشمان را برای میزبانی شایسته اولین رویداد سوارکاری استقامت استان فارس در سال ۹۸ به کار خواهیم بست.
محسن محبی، رئیس هیئت سوارکاری بخش اوز لارستان هم گفت: بخش اوز لارستان میزبان اولین رویداد سوارکاری استقامت استان فارس با هدف معرفی سوارکاران و اسب‌های موجود منطقه جهت حضور در میادین و رویداد‌های استانی و کشوری و بهره‌مندی از توان افراد بومی بخش اوز در میزبانی و برگزاری مسابقات سوارکاری در جنوب کشور، با نظارت کمیته استقامت هیئت سوارکاری استان فارس خواهد بود.
او اضافه کرد: این رویداد در مسافت‌های ۴٠-۶٠-٨٠کیلومتر با مسافت محدود و٨٠کیلومتر با مسافت آزاد خواهد بود.
محبی افزود: جوایز نفرات اول تا سوم مسافت ٨٠کیلومترآزاد به ترتیب مقام اول ١۵٠٠٠٠٠٠ریال، مقام دوم ١٠٠٠٠٠٠٠ریال، مقام سوم۵٠٠٠٠٠٠ریال به علاوه حکم و روزت ویژه مسابقات سوارکاری استقامت استان فارس خواهند بود.
کامران قاضی، رئیس کمیته استقامت هیئت سوارکاری استان فارس اعلام کرد: این مسابقات با نظارت کمیته استقامت هیئت سوارکاری استان فارس برگزار می‌گردد، لذا سوارکاران شرکت کننده ملزم به داشتن لوازم مورد نیاز جهت شرکت در مسابقات و همچنین همراه داشتن کارت بیمه ورزشی خواهند بود. این رویداد برابر بخشنامه مسابقات استقامت اجرا خواهد شد و سوارکاران شرکت کننده رأس ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۲۲فروردین ماه ملزم به حضور در کلاس توجیهی در محل کمپ مسابقات در روستای قلات و آشنایی با قوانین و مسیر هستند.
محمد مولوی، رئیس کمیته استقامت هیئت سوارکاری بخش اوز اعلام کرد: تاریخ ورود اسب‌های شرکت کننده روز پنجشنبه ٢٢فروردین ماه به کمپ برگزاری مسابقات در روستای قلات خواهد بود و امورات تست دام‌پزشکی از ساعت ١۴ روز پنجشنبه با حضور دکتر وحیدرضا خوشرونژاد، رئیس کمیته دام‌پزشکی هیئت سوارکاری استان فارس و تیم دام‌پزشکی این کمیته، ٢٢فروردین ماه در محل کمپ برگزاری رویداد انجام خواهد شد.
وی گفت: این هیئت، آمادگی کامل خود را جهت میزبانی و همکاری شایسته در امر برگزاری اولین دوره مسابقات استقامت استان فارس در بخش اوز لارستان اعلام می‌نماید و سوارکاران علاقه‌مند به شرکت در این دوره از مسابقات، تا تاریخ ۲۱فرودرین ماه مهلت دارند جهت هماهنگی و ثبت‌نام با شماره تلفن ۰۹۱۷۳۸۱۰۷۸۹ هماهنگی و ثبت‌نام نمایند.بدیهی است ثبت‌نام پس از تاریخ فوق امکان‌پذیر نخواهد بود.
مولوی افزود: شرایط میزبانی و برگزاری تابع قوانین و مقررات کمیته استقامت فدراسیون سوارکاری و هیئت سوارکاری استان فارس خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی