[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

آتش به جان منزل مسکونی افتاد، روزنامه شیراز نوین

بروز آتش‌سوزی در منزل مسکونی با حضور به موقع آتش‌‌نشانان مهار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی، ساعت 23:27 روز گذشته در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش‌سوزی یک واحد مسکونی، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز، آتش‌نشانان ایستگاه 20 را به محل حادثه در بلوار نیایش  اعزام نمود.
فرمانده آتش‌نشانان اعزامی در این باره گفت: هنگام رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد که یک واحد مسکونی بنا به دلایل نامعلوم  دچار آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور است و شعله‌های این آتش‌سوزی در حال سرایت به قسمت‌های دیگر این ساختمان بود.
وی افزود: آتش‌نشانان بی‌درنگ بعداز قطع برق و گاز ساختمان مشغول عملیات شدند و هم‌زمان با جستجو در داخل این منزل برای یافتن افراد محبوس شده احتمالی، با استفاده از چند رشته لوله آبدهی، خود را به کانون آتش‌سوزی رساندند و توانستند درکمترین زمان ممکن، شعله‌های این آتش سوزی را مهار و خاموش کنند.
این فرمانده در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه مصدوم و محبوس شده‌ای در پی نداشت و آتش‌نشانان نیز پس از خاموش کردن كامل شعله‌های آتش، با ارائه تذکرات ایمنی به ساکنان منزل عملیات خود را پایان دادند و علت این حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی