[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۲
  • دوره جدید

متن بیانیه سازمان بسیج رسانه فارس در محکومیت آمریکا، روزنامه شیراز نوین

متن کامل این بیانیه در پی اعلام دولت آمریکا مبنی بر تروریستی بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
اقدام نابخردانه و مضحکانه دولت تروریست‌پرور ایالات متحده آمریکا که در ادامه سلسله اقدامات سخیف و غیرمنطقی خود در عرصه بین‌الملل این بار با تروریستی اعلام کردن نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیدا نمود، موجب گردید تا چهره منحوس استکبار و نیات شوم آن بیش از پیش برای جهانیان آشکار گردد.
اقدامی که بر اساس قواعد بین‌‌الملل و قوانین کشورها فاقد جایگاه سیاسی و حقوقی بوده و این خود مؤید توحش در خوی و خصلت حاکمانی دارد که نه قانون برایشان مهم است و نه حقوق سایر ملت‌ها.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس اصل 150 قانون اساسی کشور، به عنوان یکی از ارکان اساسی نیروهای مسلح کشور قلمداد شده که بر اساس حقوق بین‌الملل هیچ کشوری نمی‌تواند ارتش و دستگاه‌های رسمی کشور دیگر را براساس امیال خود تروریستی اعلام نماید.
امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از 40سال پاسداری موفق از انقلاب و آرمان‌های آن، همچنان به عنوان یک دستگاه پیشرور در تمامی مسائل مرتبط با فرهنگ، اجتماع، امنیت و... مردم ایران و منطقه محبوب و مورد اعتماد عموم ملت شریف ایران، بسیاری از کشور‌های منطقه و حتی بین‌الملل می باشد.
سازمان بسیج رسانه سپاه فجر استان فارس به همراه تمامی مدیران مسئول، سردبیران، خبرنگاران، عکاسان و در مجموع اصحاب بسیجی رسانه فارس ضمن محکوم نمودن قاطع این اقدام سخیف و غیرعاقلانه دولت آمریکا اعلام می‌نماید امروز جمعیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هشتاد میلیون نفر می‌باشد که حاضرند برای آرمان‌های والای انقلابشان جان خود را فدا نمایند. ما اصحاب رسانه‌های انقلابی استان فارس نظیر سایر اقشار ملت، تا آخرین نفس در کنار برادران سپاهی خود خواهیم بود و یک صدا اعلام می‌نماییم تا دنیا بفهمد که امروز #همه ما سپاهی هستیم.
روابط عمومی بسیج رسانه سپاه فجر استان فارس

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی