[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۲
  • دوره جدید

بهره‌برداری از چهارطرح بهداشتی درمانی در لارستان، روزنامه شیراز نوین

با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و فرماندار ویژه لارستان؛ چهار طرح بهداشتی و درمانی با اعتبار 160میلیارد ریال در لارستان به بهره برداری رسید.
به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ طی مراسم‌های جداگانه‌ای که با حضور وزیر بهداشت، فرماندار و امام جمعه لارستان و معاون عمرانی استانداری فارس برگزار شد، چهارطرح درمانی و بهداشتی در مناطق بیرم و صحرای باغ لارستان به بهره‌برداری رسید. براساس این گزارش اولین طرح افتتاح شده در سفر وزیر بهداشت به لارستان، درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی زنده یاد سید عبدالرحیم هاشمی‌زاده بود که در قالب یک ساختمان سه طبقه با زیربنای 5260 مترمربع و با مشارکت بنیاد نیک اندیشان هاشمی و صرف 130میلیارد ریال هزینه، احداث شده است.
در این سفر، وزیر بهداشت، آشیانه بالگرد اورژانس هوایی شهید قائدی لارستان را افتتاح کرد، این طرح با اعتبار 400میلیون تومانی دانشکده علوم پزشکی لارستان اجرا شده است. طرح بازسازی بخش داخلی بیمارستان امام رضا(ع) 
لارستان که توسط محبوبه یزدی و با مشارکت علوم پزشکی انجام شده بود، سومین پروژه‌‌  افتتاح شده در سفر وزیر بهداشت بود. وزیر بهداشت همچنین در این سفر، کلنگ احداث ساختمان کتابخانه دانشکده پرستاری حضرت زینب(س) که قرار است در دو طبقه با زیربنایی 600 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال احداث شود، را به زمین زد. این کتابخانه قرار است به همت حاج محمود نراقی، یکی از خیرین لارستان احداث شود.
به گزارش ایسنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر چهارشنبه 21 فروردین به شیراز سفر کرد و روز پنجشنبه به شهرهای لار، گراش، فیروزآباد و داراب عزیمت و در مراسم‌های افتتاح و کلنگ زنی برخی پروژه‌ها شرکت کرد. دکتر سعید نمکی دیروز جمعه نیز به شهرستان جهرم سفر و تعدادی پروژه را در این شهرستان افتتاح کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی