[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

امام جمعه شیراز: دشمنی ترامپ و نتانیاهو با سپاه موجب افتخار است، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه شیراز با اشاره به حدیثی از امام محمد باقر(ع) تأکید کرد که امروز دشمنی ترامپ و نتانیاهو به عنوان دشمنان خداوند با سپاه پاسداران انقلاب و ملت ایران، موجب افتخار پاسداران و مردم است.
به گزارش ایسنا، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در خطبه‌های نماز جمعه 23 فروردین شیراز، گفت: امروز تمام ملت با عظمت ایران پشت سر نیروهای نظامی خود، خصوصاً سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مورد بی‌احترامی استکبار جهانی قرار گرفته، ایستاده است.
او با اشاره به اینکه تمام نیروهای نظامی و انتظامی ایران اسلامی، عزیز و سربلند هستند و ملت به آنها عشق ورزیده و برایشان دعا می‌کند، به بیان نقش سپاه پاسداران انقلاب در سه عرصه جهاد مورد  تأکید قرآن کریم پرداخت.
وی با تصریح اینکه امروز همچنان بن فتنه صهیونیست‌ها هستند؛ گفت: آنچه که ترامپ بیچاره انجام داده برای خوش‌آمد نتانیاهو و صهیونیست‌ها بوده است؛ برای آنها طریق‌القدس و خیبر و دیگر عملیات‌های سپاه در دوران دفاع مقدس، پیام داشته و فهمیدند حرکت، حرکتی حیدری است.
آیت‌الله دژکام با  تأکید بر اینکه ترس از لشکر الهی همچنان در دل دشمان وجود دارد، گفت: ترامپ بدبخت برای انتخابات اسرائیل و خوش‌آمد نتانیاهو، گربه رقصانی می‌کند؛ او سپاه ما را تهدید کرده و مورد اتهام واهی قرار می‌دهد که خوش خدمتی صهیونیست‌ها را کرده باشد.
امام جمعه شیراز تصریح کرد: نتانیاهو،‌ حزب مقابلش، رؤسای سیا، ارتش‌های آمریکا و دیگر دشمنان بدانند همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، 25 سال بیشتر طول نخواهد کشید که لکه ننگ ایجاد شده توسط آمریکا و انگلیس از نقشه جهان محو شود.
او با یادآوری اینکه در دوران دفاع مقدس؛ شیران روز، عبادت‌کنندگان متواضع شب بودند، دفاع مقدس را عرصه جهاد اکبر سپاه دانست و گفت: امروز هم به حمدالله تمام نیروهای ما در عرصه جهاد اکبر حضور دارند، برای پی بردن به این مهم دشمن تنها کافی است زمان اعتکاف مساجد ما که جمعیت جوان در آن موج می‌زند را ببیند.
امام جمعه شیراز همچنین به حضور به موقع و مؤثر سپاه پاسداران انقلاب در عرصه‌های مختلف کمک رسانی، اقتصادی و غیره اشاره و این مهم را همان جهاد کبیر توصیف کرد و گفت: جهاد کبیر، همه عرصه‌هایی است که نظام اسلامی و ملت مسلمان نیاز به کمک دارد و سپاه در تمام این عرصه‌ها حضور داشته و دارد.
آیت‌الله دژکام با  تأکید براینکه در زمان بروز سیل اخیر تمام نیروها و مجموعه‌ها حضوری تأثیرگذار داشته و دارند، گفت: سپاه پاسداران از ابتدا و به شکلی قوی وارد قضیه شد و کمک کرد.
وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در تمام عرصه‌ها، اعم از خودکفایی، حمایت از تولید و رونق تولید، یاری و کمک به سیل‌زدگان و... ورودی موفق داشته است، گفت: امروز هر جا که مدیران نیازمند به میدان آمدن عزمی جهادی و همتی عالی باشند، سپاه بدون توقف حاضر به حضور در عرصه است.
امام جمعه شیراز گفت: این افتخار برای سپاه پاسداران بس که ترامپ و حامیان او و صهیونیست‌ها با سپاه دشمن هستند، اینکه فاجرانی مانند ترامپ و نتانیاهو با پاسداران دشمن باشد
موجب افتخار آنان است و سپاه و ملت ایران به این دشمنی بر خود می‌بالد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی