[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

دیدار فرماندهان پلیس فارس با جانبازان سرافراز، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شهرستان «آباده» به مناسبت تولد حضرت ابوالفضل‌العباس(ع)، اسوه ایثار و وفاداری و روز جانباز با 3 نفر از جانبازان در این شهرستان دیدار کرد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به مناسبت گرامیداشت روز جانباز فرمانده انتظامی شهرستان آباده به همراه فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان با جانبازان رضا ضیائی، سهراب زمانی پور، رسول ندافیان دیدار و از آنان تقدیر کرد. سرهنگ طهماسب سمایی در این دیدارها گفت: جانبازان سلامت، جوانی و آسایش خود را در راه انقلاب صرف کردند و امروز با صبر، مقاومت و بزرگواری تمامی رنج ها، دردها را تحمل می کنند، لذا آرامش و امنیت حاصله در سایه ایثار و مجاهدت این عزیزان مهیا شده است. به مناسبت ولادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله‌الحسین(ع) و ابوالفضل‌العباس(ع) به عنوان روز پاسدار و جانباز، طی مراسمی از پاسداران و جانبازان فرماندهی انتظامی شهرستان مرودشت تقدیر شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اسماعیل زراعتیان در این دیدار گفت: این ایام فرخنده و مبارک پاسداشت مقام پاسداران در خجسته زادروز پر بركت حماسه آفرین واقعه جاودان عاشورا حضرت امام حسین(ع) است، این ابرمرد تاریخ كه پاسداری از دین و شریعت را به معنای تمام برهمگان آموخت. زراعتیان، جانبازان را مروج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و افزود: ما باید ادامه دهنده راه و هدف شهداء و ایثارگران باشیم و آنان را سرلوحه زندگی قرار دهیم. فرمانده انتظامی «کازرون» با یك جانباز قطع نخاعی در این شهرستان دیدار كرد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد عبادی نژاد» و تعدادی از مسئولان انتظامی به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) و روز جانباز به منظور تجلیل از مقام والای جانبازان با حضور در منزل جانباز قطع نخاعی علی بازدار  از رشادت های این دلاورمرد صحنه ایثار و مقاومت قدردانی کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی