[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

نمایش «سوپ بوقلمون» در جهرم روی صحنه خواهد رفت، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، نمایش «سوپ بوقلمون» از یکشنبه ۲۵فروردین‌ماه در جهرم به روی صحنه خواهد رفت. نمایش نمایش «سوپ بوقلمون» به نویسندگی سیدامیر رستگار و کارگردانی حامد افسر از روز یکشنبه ۲۵فروردین‌ماه به مدت ۸روز در تالار فردوسی اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم به روی صحنه خواهد رفت.
این نمایش که کاری از گروه نمایش صحنه است و هر شب ساعت ۲۰ اجرا خواهد شد، در بستر کمدی شکل می‌گیرد و چیزی شبیه آثار اسلاو میرمروژک و واسلاو ‌هاول که نگرش طنازانه و آبزورد به وقایع سیاسی روز خود داشتند، است.
این نمایش داری ۵بازیگر و در ۷۵دقیقه اجرا خواهد شد و کار دکور و صحنه‌پردازی آن توسط گروه اجرایی نارنج انجام شده است. علاقه‌مندان جهرمی برای تماشای این نمایش می‌توانند هر روز از یک ‌ساعت قبل اجرا با حضور در تالار فردوسی اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم یا با مراجعه به خانه‌ مهرجوان گهرم واقع در خیابان فرصت جنوبی روبه‌روی بانک ایران زمین نسبت به تهیه‌ بلیط اقدام کنند.
ضمناً شماره تماس ٠٩١٧٤٤٥٢٦١٧ جهت رزرو بلیط و اطلاعات در نظر گرفته شده است.
اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم، انجمن نمایش شهرستان‌ جهرم، گروه اجرایی نارنج، خانه‌ مهر جوان اندیشه گهرم و گروه غذایی جهرم بهین‌آسا تولید‌کننده‌ محصولات سزار از حمایت‌کنندگان این نمایش هستند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی