[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

بخشی از عواید کنسرت زندوکیلی به سیل‌زدگان شهرک سعدی می‌رسد، روزنامه شیراز نوین

واقعیت این است که شیرازی‌های در جریان سیل ٥فروردین نشان دادند که شیرازی چگونه کمک می‌کند و از یک واقعه تلخ چگونه جریان اجتماعی شیرینی می‌سازد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، کنسرت علی زندوکیلی، روزهای پنجشنبه ٢٢فروردین ماه و جمعه ٢٣فروردین ماه در تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همت مؤسسه فرهنگی و هنری هنرشهرآفتاب برگزار ‌‌شد.
در پایان این کنسرت محسن خباز، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و هنری شهر آفتاب، ضمن تبریک سال نو گفت: مایه چشم روشنی است که موسقی امسال شیراز با کنسرت علی زندوکیلی شروع شد.
محسن خباز با اشاره به سیل ٥فروردین ماه جاری شیراز ادامه داد: واقعیت این است که شیرازی‌های در جریان سیل ٥فروردین نشان دادند که شیرازی چگونه کمک می‌کند و از یک واقعه تلخ چگونه جریان اجتماعی شیرینی می‌سازد.
خباز با اشاره به خسارات وارده سیل به منطقه سعدی شیراز، افزود: علی زندوکیلی نیز بخشی از عواید این کنسرت را به سیل‌زدگان اختصاص داده است و وسایل خریداری شده با آن در روز سعدی با حضور علی زندوکیلی به سکنه شهرک سعدی اهدا خواهد شد.
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و هنری شهر آفتاب اضافه کرد: چیزی که هم‌اکنون شهرک سعدی نیاز دارد، این است که با توجه به از بین رفتن تمام وسایل زندگی سکنه، نیاز به وسایل زندگی دارند و مرکز سعدی‌شناسی با تشکیل پویشی مردمی، در پی آن است تا از برنامه‌های روز سعدی و کمک‌های مردمی برای خرید این وسایل استفاده کند و در روز اول اردیبهشت که مقارن با میلاد امام زمان و روز سعدی است، این کمک‌ها را به همشهریان شهرک سعدی اهدا کند.
خباز گفت: نیتی که مرکز سعدی‌شناسی کرده‌اند این است که در روز سعدی «سعدی برای سعدی باشد» و در روز سعدی، سعدی را تنها نگذاریم.
وی در پایان به سیل خوزستان و لرستان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: خوزستان و لرستان شرایط بحرانی دارد و بایستی هرگونه می‌توانیم به آنان نیز کمک کنیم و شادی‌های خودمان را برای سیل‌زدگان ارسال کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی