[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس: کمک جوانان به سیل‌زدگان مایه افتخار ایرانیان شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: جوانان در عرصه کمک‌رسانی به سیل‌زدگان کاری کردند که همه به ایرانی بودن خود افتخار کنند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، بتول معلم در نشست بررسی مشکلات مناطق سیل زده شیراز که با حضور مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل و معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و دبیران سازمان‌های مردم نهاد فعال در سیل شیراز برگزار شد، بیان کرد: جوانان در مسئله سیل شیراز خوش درخشیدند و با روحیه مهمان‌نوازی و مهربانی و تعهد و تخصص خود، کاری کردند که همه ایرانیان به ایرانی بودن خود افتخار کنند.
معلم افزود: در حادثه سیل شیراز اگر چه مردم درگیر شدند؛ اما سرمایه‌های اجتماعی با تعامل و همدلی و اتحاد فارسی در کنار هم‌وطنان ایستادند و دل همه را شاد کردند.
وی ادامه داد: امداد و کمک‌رسانی جوانان شیرازی از پیش از حادثه سیل شیراز آغاز شده بود و آن‌ها برای مردم و مناطق سیل زده شمال کشور گام برداشته بودند؛ اما سیل شیراز باعث شد جوانان و اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد تلاش خود را برای رفع مشکل مردم شیراز به کار بگیرند.
معلم اظهار کرد: امروز که مشکلات سیل زدگان شیراز کاهش یافته، تعداد بسیاری از جوانان شیرازی و استان فارسی به لرستان و خوزستان رفته‌اند تا در کنار هم‌وطنانمان باشند و در کمک‌رسانی نقش خود را ایفا کنند.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس با اشاره به اینکه جوانان عامل قدرت و صلابت جامعه هستند، تأکید کرد: امروز سازمان‌های مردم نهاد و جوانان ما به گونه‌ای خود را نشان داده‌اند که هرجا بخواهیم با قدرت و صلابت حضور پررنگ داشته باشیم، از وجود آنان بهره می بریم.
معلم افزود: ما بیست سال از حضور و مشارکت اجتماعی از دنیا عقب هستیم؛ بنابر این باید در حوزه تعالی فرهنگ جامعه تلاش کنیم و این جز با حضور جوانان در عرصه‌های مختلف جامعه میسر نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی