[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۲
  • دوره جدید

هفته جوان در فارس با رویکرد کمک به سیل‌زدگان برگزار می‌‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون جوانان و امور فرهنگی ورزش و جوانان استان فارس گفت: هفته جوان در فارس با رویکرد کمک به سیل‌زدگان برگزار می‌‌شود و سازمان‌های مردم‌نهاد تلاش می‌کنند در این هفته فعالیت‌های مطلوبی انجام دهند. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، علی رضایی در جلسه اعلام برنامه‌های هفته جوان که با حضور مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه امور اجتماعی جوانان برگزار شد، اظهار داشت: در این هفته برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های متنوع در سراسر استان فارس انجام شده بود که با توجه به دستور وزیر، این فعالیت‌ها در غالب کمک به سیل‌زدگان تغییر کرد. وی ادامه داد: در این هفته اجرای برنامه‌ها توسط سازمان‌های مردم‌نهاد جوان استان فارس با رویکرد گلریزان و کمک به سیل زدگان خواهد بود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس تأکید کرد: سمن‌های جوان فارس با اقدام‌های مناسب خود در سیل شهر شیراز نشان دادند که همواره در کشور سرامد هستند و می‌توانند فعالیت‌های شایسته ای انجام دهند.
در ادامه جلسه برنامه‌های اجرای استان فارس با حضور اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه امور اجتماعی جوانان بررسی و جهت اجرا نهایی شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی