[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

برگزاری مسابقه بزرگ قرآنی بخوان و کمپین «اقراء» در مسجد نصیرالملک شیراز، روزنامه شیراز نوین

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: همزمان با برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، «مسابقه کشوری بخوان و کمپین اقراء» برای گردشگران خارجی در استان فارس اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، جواد یزدانی از برگزاری مسابقه بزرگ اینستاگرامی با محوریت قرآن خبر داد و اظهار داشت: برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم فرصت بسیار خوبی برای انس بیشتر مردم به قرآن است و سازمان اوقاف و امور خیریه با برگزاری مسابقه‌ای اینترنتی زمینه را برای حضور علاقه‌مندان قرآنی به مسابقات قرآن فراهم می‌کند.
وی در مورد زمان و برنامه‌های این کمپین و مسابقه قرآنی در فارس افزود: از 21 تا 25 فروردین که زمان برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم در کشور است؛ طرح‌های مفهومی قرآن کریم که به زبان انگلیسی هم ترجمه شده است، در مسجد تاریخی نصیرالملک نصب و علاقمندان به شرکت در این مسابقه اینترنتی می‌توانند با حضور در این مسجد و پیوستن به «کمپین قرآنی اقراء» در این مسابقه بزرگ شرکت نمایند. یزدانی گفت: شرکت‌کنندگان در این مسابقه و کمپین باید با یکی از طرح‌های مفهومی قرآن کریم سلفی و یا عکس بگیرند و سپس با هشتک #اقراء در صفحه اینستاگرام به اشتراک بگذارند. این مسئول در مورد ویژه‌ برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس در حاشیه این مسابقه و کمپین قرآنی کشور اظهار داشت: در طول ایام برگزاری این مسابقات و با همکاری واحد گردشگری و امور بین‌الملل مسجد تاریخی نصیرالملک شیراز، راهنمایان گردشگری مسلط به زبان‌های آلمانی، انگلیسی و اسپانیایی برای راهنمایی گردشگران خارجی با قرآن کریم در این مسجد مستقر می شوند.  وی افزود: همچنین در این ایام، ترجمه‌های معتبری از قرآن مجید به زبان‌های ژاپنی، فرانسوی، آلمانی و انگلیسی تهیه شده است و برای مطالعه در اختیار گردشگران خارجی قرار می‌گیرد. یزدانی در مورد دیگر برنامه‌های استان فارس هم‌زمان با برگزاری کمپین قرآنی «بخوان» ادامه داد: مسجد نصیرالملک شیراز در این ایام همچنین شاهد حضور حجت‌الاسلام سید مصطفی میرفندرسکی از اعضای جامعه‌المصطفی و جامعه‌المرتضی قم برای همراهی و ارائه راهنمایی در مورد این کمپین است. مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: از تمامی علاقه‌مندان و عموم مردم استان فارس و شهر شیراز برای شرکت در این مسابقه و پیوستن به کمپین قرآنی اقراء دعوت به عمل می آید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی