[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

پیام تبریك فرمانده انتظامی فارس به مناسبت ولادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان در متن پیامی، ولادت با سعادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار را به شیعیان جهان و همه پاسداران انقلاب اسلامی تبریك گفت.  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، متن پیام سردار « احمد علی گودرزی» به این شرح است:
پاسدار انقلاب اسلامی، تنها یك لفظ نیست، یك واقعیت است. بدین معنا كه اگر كسی بخواهد برخلاف مسیر اسلام عملی انجام دهد، وظیفه هر مسلمانی است كه از اسلام و ارزش های اسلام پاسداری كند. بنابراین، اگرچه سپاه نماد پر صلابت و تمام نمای پاسداری است اما پاسدار بودن فقط به داشتن لباس و نشان نظامی نیست. مرزبانان كشور، نیروهای انتظامی، دانشمندان عرصه علم و پژوهشگران، هر یك از كیان و استقلال و شرف كشور دفاع می كنند و پاسدار به شمار می آیند.  عشق به امام حسین(ع) ، عیار مردانگی می خواهد تا عاشقانش، مدافع این ارزش های اصیل اسلامی باشند و در پاسداری از این مسیر مقدس، تا اهدای جان خود به پیش روند. پاسداری و حفظ مرزهای كشور اسلامی از هجوم و تجاوز دشمن، یكی از مهم ترین و اصلی ترین وظیفه های سپاه و تك تك پاسداران انقلاب اسلامی به شمار می آید. خداوند در آیه دویست سوره آل عمران می فرماید: «ای اهل ایمان! در كار دین صبور باشید و یكدیگر را به صبر و مقاومت سفارش كنید و آماده و مراقب كار دشمن و خدا ترس باشید، امید است كه پیروز و رستگار شوید.» برخود می بالیم كه خادم نظم و امنیت و پاسدار حریم و حرمت انقلاب اسلامی ایران هستیم و آرزو می كنیم در این راه، ثابت قدم، استوار و پرصلابت به پیش برویم.
در این ایام مبارك ولادت با سعادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و روز پاسدار را به تمامی پاسداران تبریك عرض می كنیم و امیدواریم در سایه الطاف بیكران الهی پیروز و موفق باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی