[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۳
  • دوره جدید

مدیرکل انتخابات وزارت کشور: کار اجرای انتخابات مجلس در وزارت کشور آغاز شده است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل انتخابات وزارت کشور گفت: کار برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در وزارت کشور آغاز شده است.
سیداسماعیل موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: از اردیبهشت‌ ماه اجرای مراحل انتخابات بر اساس تقسیم‌بندی زمانی وزارت کشور آغاز می‌شود. اجرای این تقسیم‌بندی زمانی که در وزارت کشور تهیه شده است، با دستور وزیر کشور شروع می‌شود.
وی ادامه داد: هم‌زمان با دستور وزیر کشور برای آغاز اجرای انتخابات، جدول تقسیم‌بندی زمانی اجرای مراحل انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری به مجریان انتخابات در سراسر کشور ابلاغ می‌شود. در این تقسیم‌بندی زمانی، تمام مراحل انتخابات از مرحله ثبت‌نام داوطلبان تا رأی‌گیری در روز ۲اسفند، مشخص شده است. موسوی همچنین گفت: در حال تهیه برنامه جامع آموزشی برای فرمانداران و بخشداران در زمینه اجرای انتخابات هستیم که این برنامه را در زمان مقرر اجرا می‌کنیم.
پیش از این، وزیر کشور در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه برای وزارت کشور روزشمار انتخابات مجلس شورای اسلامی از فروردین شروع می‌شود، گفت: مهم‌ترین مسئله ما در حوزه سیاست داخلی در سال ۹۸، برگزاری این انتخابات است.
وی ادامه داد: برای وزارت کشور، روزشمار انتخابات مجلس شورای اسلامی از فروردین شروع شده و اقدامات پشتیبانی، آموزش نیروها و هماهنگی با سایر دستگاه‌ها از این تاریخ دنبال می‌شود. امیدوارم انتخابات باشکوه و پرشوری برگزار شود. همچنین باید انتخابات را به محور وحدت، انسجام و نشاط سیاسی و اجتماعی تبدیل کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی