[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

سپاه پاسداران از محبوبیت جهانی برخوردار است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا، هم‌زمان با روز پاسدار، جانباز و تروریستی خواندن سپاه از سوی رئیس جمهور آمریکا، عباس ملک‌زاده شهردار صدرا به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با حضور در ناحیه مقاومت سپاه محمد رسول‌الله شیراز، ضمن دیدار با سرهنگ حسینی، فرمانده این ناحیه از تلاش‌ها و خدمات سپاه در خدمت به مردم و دفاع از ایران اسلامی تجلیل کردند.
ملک‌زاده، شهردار صدرا در این دیدار گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ستون‌های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و از ابتدای پیروزی انقلاب همواره در خدمت مردم و دفاع از کشور بوده‌اند و اگر سپاه نبود، اکنون آرامش و امنیت در کشور نبود.
وی افزود: ما مسئولان در هر پست و مقامی همواره می‌بایست از خدمات جانبازان، پاسداران، بسیجیان و شهدای عزیز که در دوره‌های مختلف از کشور دفاع کرده و با خون خود امنیت را به مردم هدیه داده‌اند، همواره یاد کنیم و به آنها احترام بگذاریم؛ زیرا ما مدیون این عزیزان هستیم.
شهردار صدرا با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا گفت: هرگاه دشمنان کشور ما خصوصاً آمریکا از کسی یا گروهی ضربه دیده‌اند و نتوانسته‌اند در آن نفوذ کنند، از راه‌های گوناگون تلاش می‌کنند به آنها ضربه وارد کنند. اکنون هم سپاه را مانع بزرگی بر سر راه خود برای نفوذ در منطقه و ایران اسلامی می‌دانند. از این رو با تروریستی خواندن سپاه می‌خواهند به آن ضربه وارد کنند که خوشبختانه با دفاع مردم عزیز از سپاه روبرو شده‌اند. همچنین کشورهای دنیا نیز از این تصمیم ترامپ استقبال خوبی نکرده‌اند که نشان دهنده محبوبیت سپاه در بین سایر کشورها و ملت‌ها نیز  شد.
حسام پرواز دوانی، رئیس رشورای اسلامی شهر صدرا ضمن تبریک این ایام خجسته گفت: همه ما خود را سپاهی می‌دانیم و همواره مدیون رشادت‌های پاسداران عزیز هستیم. این حرکات بچه‌گانه آمریکایی‌ها نه تنها از اعتبار ایران و سپاه کم نکرده است، بلکه باعث شده اتحاد مردم ایران و علاقه آنها به سپاه و پاسداران بیشتر هم شود. به طوری که اکنون در تمام کشور شاهد راه‌اندازی کمپین‌هایی با موضوع حمایت از پاسداران هستیم که به صورت خودجوش و مردمی شکل گرفته‌اند.
وی افزود: دشمنان ما بدانند مردم ایران همه پاسدار هستند، پاسدار تمام ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب، هیچ گاه و با اعمال هر نوع تهدید، تحریم یا محدودیتی ملت ایران از آرمان‌های انقلابی خود پا پس نمی‌کشند و هواره پیرو ولایت و نظام اسلامی خواهند بود.
سرهنگ سید حسین حسینی، فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله شیراز در این دیدار گفت: مجموعه سپاه همواره مورد هجمه دشمنان و منافقین داخلی و خارجی قرار داشته است؛ زیرا سپاه ستون اصلی انقلاب است و اگر سپاه ضعیف گردد، ممکن است کشور هم دچار ضعف گردد.
اما جوانان انقلابی و پرشور ما در این سال‌ها نشان داده‌اند سپاه هر روز قوتی‌تر از گذشته به کار و دفاع خود از میهن عزیز ادامه می دهد.
حسینی خاطرنشان شد: مجموعه سپاه با توجه به توانایی‌های مختلفی که دارد، در تمام زمینه‌ها حضور یافته و به مردم کمک می‌کند همچون موضوع سیل و زلزله که سپاه از همان ساعات نخستین در مناطق مورد نیاز حضور یافته و با تمام تجهیزات به مردم خدمت رسانی می کنند.
وی همچنین در خصوص تصمیم اخیر ترامپ گفت: در این تصمیم سپاه متضرر نشده و نخواهد شد و این آمریکا و طرف‌داران او هستند که با مخالفت شدید مردم ایران و سایر کشور‌ها مواجهه شده اند.
همچنین در این دیدار حجت‌الاسلام سید مهدی حسینی نیک، فرمانده پایگاه مقاومت شهرداری صدرا نیز گفت: سپاه از ابتدای شکل‌گیری تاکنون تمام نقشه‌های آمریکایی‌ها و دیگر دشمنان انقلاب را همواره خنثی نموده؛ از این رو آمریکا و رهبران آن سپاه را در لیست تروریست قرار می‌دهند، چون راه دیگری برای اعمال فشار بر ملت ندارند که این موضوع نیز با حمایت همه جانبه مردم و مسئولین خنثی شد و بهانه ای برای همدلی مردم و سپاه شد.
حسینی نیک  با اشاره به اینکه امسال با فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی سال رونق اقتصادی نام‌گذاری شده است، افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا نیز حمایت خود را از محصولات ایرانی اعلام می‌دارد و تلاش می‌کند اقتصاد کشور رونق بیشتری گیرد و از این طریق ضربه بزرگ دیگری به آمریکا و دشمنان ملت وارد خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی